| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 0.96 düym |
| Piksellər | 128×64 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 21.74×11.175 mm |
| Panel Ölçüsü | 24.7×16.6×1.3 mm |
| Rəng | Monoxrom (Ağ) |
| Parlaqlıq | 80 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Daxili təchizat |
| İnterfeys | 4 telli SPI/I²C |
| Vəzifə | 1/64 |
| Pin Nömrəsi | 30 |
| Sürücü IC | SSD1315 |
| Gərginlik | 1.65-3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +85 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
X096-2864KSWPG02-H30, 128x64 piksel ölçülü, diaqonal ölçüsü cəmi 0.96 düym olan kiçik bir OLED ekrandır.
X096-2864KSWPG02-H30 128x64 OLED Ekranın kontur ölçüsü 24.7×16.6×1.3 mm, AA ölçüsü isə 21.74×11.175 mm-dir; o, SSD1315 nəzarətçi IC ilə təchiz olunub və 4 telli SPI/I²C interfeysini dəstəkləyir.
X096-2864KSWPG02-H30, çox nazik, yüngül və az enerji istehlakı olan kiçik bir COG OLED ekrandır. Məntiq üçün qidalanma gərginliyi 2.8V (VDD), displey üçün isə 9V (VCC)-dir.
50% dama lövhəsi ekranı ilə cərəyan 7.25V-dir (ağ rəng üçün), bu da 1/64 sürücülük vəzifəsidir. Əl alətləri, geyilə bilən cihazlar və s. üçün uyğundur.
Modul –40℃-dən +85℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər; saxlama temperaturu -40℃-dən +85℃-ə qədər dəyişir.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 80 (dəq) cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 2000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS);
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.
Güclü, lakin kompakt kiçik 128x64 nöqtəli OLED ekran modulumuzla tanış olun - baxış təcrübənizi yeni zirvələrə qaldıran qabaqcıl texnologiya. 128x64 nöqtəli qətnamə ilə bu OLED ekran modulu, məzmununuzu ən yüksək dəqiqliklə göstərməyə imkan verən müstəsna aydınlıq və canlılıq təmin edir.
Cəmi 0,96 düym ölçüdə olan bu OLED ekran modulu portativ cihazlar, geyilə bilən texnologiya və yerin məhdud olduğu istənilən tətbiq üçün idealdır. Kompakt ölçüsü əla istifadəçi təcrübəsi üçün təsirli xüsusiyyətlər siyahısına malik olduğundan performansdan güzəştə getmir.
Bu displey modulunda istifadə olunan OLED texnologiyası kontrastı artırır, daha dərin qara rənglər və daha zəngin rənglər təqdim edərək, həqiqətən canlı görüntülər yaradır. İstər canlı qrafika, istər mətn, istərsə də multimedia məzmununa baxarkən, hər detal heyrətamiz dəqiqliklə göstərilir.
Kiçik 128x64 nöqtəli OLED ekran modulu asan naviqasiya və intuitiv əməliyyat təmin edən istifadəçi dostu interfeysə malikdir. Cihazınız və ya layihənizlə mükəmməl şəkildə inteqrasiya olunur və qarşılıqlı əlaqələri hamar və xoş hala gətirən həssas toxunma imkanları təmin edir.
Aşağı enerji istehlakına görə, bu OLED ekran modulu çox enerjiyə qənaət edir və batareyanın ömrünü uzadır. Bundan əlavə, müxtəlif ətraf mühit şəraitinə davam gətirmək üçün hazırlanmışdır ki, bu da onu həm qapalı, həm də açıq hava tətbiqləri üçün əla seçim edir.
Modulun kompakt dizaynı və çox yönlü montaj seçimləri sayəsində quraşdırma və inteqrasiya asandır. Şaquli və ya üfüqi istiqamətə ehtiyacınız olmasından asılı olmayaraq, bu OLED ekran modulu istifadə rahatlığını təmin edərək və ümumi estetikanı artıraraq xüsusi tələblərinizə cavab verə bilər.
Ümumilikdə, kiçik 128x64 nöqtəli OLED ekran modulumuz kompakt ölçüləri əla performansla birləşdirən əla ekran həllidir. Yüksək qətnaməli ekranı, heyrətamiz vizualları və istifadəçi dostu interfeysi ilə üstün görüntü keyfiyyəti və funksionallığı tələb edən istənilən tətbiq üçün mükəmməl seçimdir. OLED ekran modullarımızla yeni bir vizual mükəmməllik səviyyəsini yaşayın və növbəti layihəniz üçün sonsuz imkanlar açın.