| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 0,35 düym |
| Piksellər | 20 İkon |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 7.7582×2.8 mm |
| Panel Ölçüsü | 12.1×6×1.2 mm |
| Rəng | Ağ/Yaşıl |
| Parlaqlıq | 300 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Daxili təchizat |
| İnterfeys | MCU-IO |
| Vəzifə | 1/4 |
| Pin Nömrəsi | 9 |
| Sürücü IC | |
| Gərginlik | 3.0-3.5 V |
| Əməliyyat temperaturu | -30 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +80°C |
0,35 düymlük seqmentli OLED ekranımızın əsas xüsusiyyətlərindən biri onun əla ekran effektidir. Ekran canlı və aydın vizuallar təmin etmək üçün OLED texnologiyasından istifadə edir və istifadəçilərə menyularda asanlıqla naviqasiya etməyə və məlumatları mümkün qədər aydın şəkildə görməyə imkan verir. İstər elektron siqaretinizin batareya səviyyəsini yoxlamaq, istərsə də ağıllı atlama ipinizin gedişatını izləmək olsun, OLED ekranlarımız immersiv və xoş istifadəçi təcrübəsi təmin edir.
OLED seqmentli ekranımız tək bir tətbiqlə məhdudlaşmır; əksinə, müxtəlif elektron cihazlarda istifadə olunur. Elektron siqaretlərdən tutmuş məlumat kabellərinə, ağıllı iplərdən tutmuş ağıllı qələmlərə qədər bu çoxfunksiyalı ekran bir çox məhsula mükəmməl şəkildə inteqrasiya edilə bilər. Uyğunlaşma qabiliyyəti onu cihazlarını müasir və vizual cəlbedici displeylərlə təkmilləşdirmək istəyən istehsalçılar üçün ən yaxşı seçim halına gətirir.
0,35 düymlük seqmentli OLED ekranımızı unikal edən onun səmərəliliyidir. Ənənəvi OLED displeylərdən fərqli olaraq, seqmentli ekranlarımız inteqral sxemlər (İS) tələb etmir. Bu komponenti çıxarmaqla istehsal xərclərini əhəmiyyətli dərəcədə azaltdıq və nəticədə performansdan ödün vermədən daha əlverişli bir məhsul əldə etdik. Bu, OLED ekranlarımızı rəqabətli qiyməti qoruyarkən yüksək keyfiyyətli displeylər inteqrasiya etmək istəyən müəssisələr üçün cəlbedici bir seçim halına gətirir.
Aşağıda bu aşağı güclü OLED ekranın üstünlükləri verilmişdir:
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 270 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 2000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS));
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.