| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 7.0 düym |
| Piksellər | 800×480 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Panel Ölçüsü | 164.90×100×3.5 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 16.7 M |
| Parlaqlıq | 350 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | Paralel 8 bitlik RGB |
| Pin Nömrəsi | 15 |
| Sürücü IC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Arxa işıq növü | 27 ÇİP-AĞ LED |
| Gərginlik | 3.0~3.6 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A, WVGA qətnaməsinə (800×480 piksel) malik yüksək performanslı 7 düymlük TFT-LCD moduludur. Bu sənaye səviyyəli displey, əla vizual aydınlığı qabaqcıl proyeksiyalı kapasitiv toxunma texnologiyası ilə birləşdirərək, quraşdırılmış tətbiqlər üçün üstün performans təmin edir.
Texniki Xüsusiyyətlər: