| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.47 düym |
| Piksellər | 172×320 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Panel Ölçüsü | 19.75 x 36.86 x1.56 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65 min |
| Parlaqlıq | 350 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | QSP/MCU |
| Pin Nömrəsi | 8 |
| Sürücü IC | GC9307 |
| Arxa işıq növü | 3 AĞ LED |
| Gərginlik | -0.3~4.6 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08, 172x320 piksel yüksək qətnaməyə malik 1,47 düymlük IPS TFT-LCD moduludur. Geniş baxış bucağı IPS (Daxili Switching) texnologiyası ilə təchiz olunmuş bu modul, 80 dərəcəlik baxış bucaqlarında (sol/sağ/yuxarı/aşağı) parlaq, doymuş və təbii rənglərlə ardıcıl, yüksək keyfiyyətli şəkillər təqdim edir.
Bu displey çevik sistem inteqrasiyası üçün SPI daxil olmaqla birdən çox interfeysi dəstəkləyir. 350 cd/m² yüksək parlaqlığı, parlaq ətraf mühit işığında belə əla görünürlük təmin edir. Performans, qabaqcıl GC9307 drayver IC tərəfindən idarə olunur və bu da rahat və səmərəli işləməyə imkan verir.
Əsas Xüsusiyyətlər:
Kontrast nisbəti: 1500:1
Aspekt nisbəti: 3:4 (Tipik)
Analoq Təchizat Gərginliyi: -0.3V - 4.6V (Tipik 2.8V)
İşləmə temperaturu: -20°C ilə +70°C arasında
Saxlama temperaturu: -30°C ilə +80°C arasında