| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.46 düym |
| Piksellər | 80×160 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | BÜTÜN RƏYLƏR |
| Aktiv Sahə (AA) | 16.18×32.35 mm |
| Panel Ölçüsü | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65 min |
| Parlaqlıq | 350 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | 4 Xəttli SPI |
| Pin Nömrəsi | 13 |
| Sürücü IC | GC9107 |
| Arxa işıq növü | 3 AĞ LED |
| Gərginlik | -0.3~4.6 V |
| Çəki | 1.1 |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13, 80x160 piksel qətnaməyə malik 1,46 düymlük IPS TFT-LCD moduludur. Geniş baxış bucağı IPS (Mütəxəssisdə Keçid) texnologiyasından istifadə edərək, 80 dərəcə baxış bucaqlarında (sol/sağ/yuxarı/aşağı) ardıcıl görüntü keyfiyyəti təklif edir və parlaq, doymuş və təbii rənglər təqdim edir.
Bu displey çevik inteqrasiya üçün birdən çox interfeysi (SPI, MCU, RGB) dəstəkləyir. 350 cd/m² yüksək parlaqlıq səviyyəsi ilə parlaq ətraf mühit işıqlandırması altında belə əla görünürlük təmin edir. Performans, rahat və səmərəli işləməyi təmin edən qabaqcıl **GC9107 drayver IC** tərəfindən idarə olunur.
Əsas Xüsusiyyətlər:
Kontrast nisbəti: 800:1
Aspekt nisbəti: 3:4 (Tipik)
Analoq Təchizat Gərginliyi: -0.3V - 4.6V (Tipik 2.8V)
İşləmə temperaturu: -20°C ilə +70°C arasında
Saxlama temperaturu: -30°C ilə +80°C arasında