| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.65 düym |
| Piksellər | 142 x 428 Nöqtə |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Panel Ölçüsü | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65K |
| Parlaqlıq | 350 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | 4 Xəttli SPI/MCU |
| Pin Nömrəsi | 13 |
| Sürücü IC | NV3007 |
| Arxa işıq növü | 3 AĞ LED |
| Gərginlik | 2.5~3.3 V |
| Çəki | 1.1 |
| İşləmə temperaturu | -20 ~ +60 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13, 142×428 piksel qətnamə təqdim edən 1,65 düymlük IPS TFT-LCD moduludur. Geniş baxış bucağı IPS (Mütəxəssisdə Keçid) texnologiyasına malik olan bu modul, canlı və rəng dəqiqliyi ilə ardıcıl 80° baxış bucaqları (S/R/U/D) təmin edir.
SPI, MCU və RGB interfeyslərini dəstəkləyən bu ekran çevik sistem inteqrasiyasına imkan verir. 350 cd/m² yüksək parlaqlığı parlaq mühitlərdə optimal görünürlük təmin edir, qabaqcıl NV3007 drayver IC isə səmərəli işləməyi təmin edir.
Əsas Xüsusiyyətlər:
Kontrast nisbəti: 1000:1
Aspekt nisbəti: 3:4 (Tipik)
Analoq VDD: 2.5V - 3.3V (2.8V Tip.)
İşləmə temperaturu: -20°C ilə +60°C arasında
Saxlama temperaturu: -30°C ilə +80°C arasında
Geniş ekran çeşidi: Monoxrom OLED, TFT, CTP daxil olmaqla;
Ekran həlləri: İstehsal alətləri, xüsusi FPC, arxa işıq və ölçü daxil olmaqla; Texniki dəstək və dizayn
S: 1. Nümunə sifariş verə bilərəmmi?
A: Bəli, keyfiyyəti yoxlamaq və sınaqdan keçirmək üçün nümunə sifarişini qəbul edirik.
S: 2. Nümunə üçün aparıcı vaxt nə qədərdir?
A: Mövcud nümunənin 1-3 günə, xüsusi nümunənin 15-20 günə ehtiyacı var.
S: 3. Hər hansı bir MOQ limitiniz varmı?
A: Bizim MOQ 1 ədəddir.
S: 4. Zəmanət nə qədərdir?
A: 12 ay.
S: 5. Nümunələri göndərmək üçün tez-tez hansı ekspressdən istifadə edirsiniz?
A: Biz adətən nümunələri DHL, UPS, FedEx və ya SF vasitəsilə göndəririk. Adətən çatdırılma 5-7 gün çəkir.
S: 6. Məqbul ödəniş müddətiniz nədir?
A: Adətən ödəniş müddətimiz T/T-dir. Digərləri ilə danışıqlar aparıla bilər.