| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 10.1 düym |
| Piksellər | 1024×600 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 222.72×125.28 mm |
| Panel Ölçüsü | 235 ×143 ×3.5 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 16.7 M |
| Parlaqlıq | 250 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | Paralel 8 bitlik RGB |
| Pin Nömrəsi | 15 |
| Sürücü IC | TBD |
| Arxa işıq növü | AĞ LED |
| Gərginlik | 3.0~3.6 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
B101N535C-27A, 10.1 düymlük TFT-LCD ekran moduludur; 1024×600 piksel qətnamədən hazırlanmışdır. Bu ekran panelinin modul ölçüsü 235 × 143 × 3.5 mm, AA ölçüsü isə 222.72 × 125.28 mm-dir. Ekran rejimi normal olaraq ağ, interfeys isə RGB-dir. Ekranın 12 aylıq zəmanəti var və zavod təchizatı kimi mövcuddur. Ekran avtomobil naviqasiya sistemləri, portativ media pleyerlər, sənaye idarəetmə sistemləri və s. kimi müxtəlif tətbiqlərdə istifadə edilə bilər. Bu TFT modulu -20℃-dən +70℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər; saxlama temperaturu -30℃-dən +80℃-ə qədər dəyişir.
B101N535C-27A 10.1 düymlük TFT LCD displey, rezistiv sensor ekranlarla müqayisədə daha intuitiv və cavabdeh istifadəçi interfeysi təmin edən CTP (Tutumlu Sensor Paneli) texnologiyasını dəstəkləyir. Tutumlu sensor ekran texnologiyası sensor panelin səthində tutum dəyişikliklərini aşkar etmək prinsipinə əsaslanır.
Sensor panel, ekran panelinin üstündəki şəffaf keçirici təbəqədən və insan toxunuşunun yaratdığı tutumdakı dəyişiklikləri hiss edən nəzarətçi IC-dən ibarətdir. Daha dəqiq və dəqiq giriş cavabı təmin edir və rezistiv sensor ekranlardan daha uzun ömürlüdür.