| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 2.23 düym |
| Piksellər | 128×32 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 55.02×13.1 mm |
| Panel Ölçüsü | 62×24×2.0 mm |
| Rəng | Ağ/Mavi/Sarı |
| Parlaqlıq | 120 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Xarici təchizat |
| İnterfeys | Paralel/I²C/4 telli SPI |
| Vəzifə | 1/32 |
| Pin Nömrəsi | 24 |
| Sürücü IC | SSD1305 |
| Gərginlik | 1.65-3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +85 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24, 128x32 piksel qətnamə ilə hazırlanmış 2.23 düymlük COG Qrafik OLED displeydir. Bu OLED displey modulunun kontur ölçüsü 62×24×2.0 mm, AA ölçüsü isə 55.02×13.1 mm-dir;
Bu modul SSD1305 nəzarətçi IC ilə təchiz olunub; paralel, 4 xətli SPI və I²C interfeysləri ilə dəstəklənə bilər; məntiqin təchizatı gərginliyi 3.0V-dir (tipik dəyər), 1/32 sürücülük vəzifəsidir.
X223-2832ASWCG02-C24, COG strukturlu OLED ekrandır, bu OLED modul ağıllı ev tətbiqləri, maliyyə-POS, əl alətləri, ağıllı texnologiya cihazları, avtomobil, ağıllı geyilə bilən, tibbi alətlər və s. üçün uyğundur. OLED modulu -40℃-dən +85℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər; saxlama temperaturu -40℃-dən +85℃-ə qədər dəyişir.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 140 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 2000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS);
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.
Məkan məhdud olan tətbiqlər üçün hazırlanmış kompakt, lakin güclü bir innovasiya olan 2.23 düymlük OLED ekran modulumuzu təqdim etməkdən məmnunuq. Təmiz 128x32 nöqtəli qətnaməyə malik bu kiçik ekran, arxa işıq tələblərini aradan qaldırmaq üçün qabaqcıl OLED texnologiyasından istifadə edərək, müstəsna aydınlıqla kəskin, canlı vizuallar təqdim edir. Nəticədə, üstün enerji səmərəliliyi, sıfır arxa işıq axımı və məzmuna can verən heyrətamiz kontrast nisbətləri əldə edilir.
Çoxfunksiyalılıq üçün hazırlanmış modul, mikrokontrollerlərlə geniş uyğunluğu və geniş gərginlik diapazonu sayəsində geyilə bilən cihazlara, ağıllı ev cihazlarına və kompakt elektronikaya mükəmməl şəkildə inteqrasiya olunur. Geniş baxış bucağı müxtəlif işıqlandırma şəraitində oxunaqlılığı təmin edir və bu da onu açıq hava cihazları və ya çoxbucaqlı displeylər üçün ideal edir. Ultra incə profilinə və yüngül dizaynına baxmayaraq, modul güclü performansı qoruyub saxlayır və sistem inteqrasiyası üçün sadə bir "qoş və işlə" funksiyası təklif edir.
Qabaqcıl OLED üstünlüklərini — parlaq rənglər, aşağı enerji istehlakı və etibarlılığı — gələcəyə hazır forma faktoru ilə birləşdirən bu displey modulu kompakt vizual həlləri yenidən müəyyənləşdirir. İstər prototipləmə, istərsə də kütləvi istehsal üçün olsun, bu modul tərtibatçılara məkan və keyfiyyətdən ödün vermədən istifadəçi təcrübələrini artırmağa imkan verir. Ekran texnologiyasında əsl oyun dəyişdiricisi olan bu modul müasir elektronikada innovasiya üçün yeni bir standart müəyyən edir.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 140 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 2000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS);
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.