| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 4.30 düym |
| Piksellər | 480×272 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 95.04×53.86 mm |
| Panel Ölçüsü | 67.30×105.6×3.0 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 262K |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² |
| İnterfeys | RGB |
| Pin Nömrəsi | 15 |
| Sürücü IC | NV3047 |
| Arxa işıq növü | 7 ədəd ÇİP-AĞ LED |
| Gərginlik | 3.0~3.6 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A, geniş baxış bucağı olan LCD displey moduluna, 480x272 tam rəngli ekran qətnaməsinə, daxili NV3047 drayver IC-yə və RGB 24 bitlik interfeys dəstəyinə malik 4.3 düymlük IPS TFT-LCD-dir.
Bu IPS TFT modulu 300 cd/m² parlaqlığa (tipik dəyər), 16:9 ekran aspekt nisbətinə, 1000 kontrasta (tipik dəyər) və parlaq şüşəyə malikdir.
043B113C-07A, ən geniş baxış bucağına malik IPS (Mütəxəssis Kommutasiya) panel texnologiyasını tətbiq edir və sol: 85/sağ: 85/yuxarı: 85/alt: 85 dərəcə baxış diapazonuna malikdir.
IPS paneli geniş baxış bucağına, parlaq rənglərə və doymuş və təbii yüksək keyfiyyətli şəkillərə malikdir.
Modulun işləmə temperaturu -20 ℃ ilə +70 ℃, saxlama temperaturu isə -30 ℃ ilə +80 ℃ arasında dəyişir.