| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 0.99 düym |
| Piksellər | 40×160 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 6.095×24.385 mm |
| Panel Ölçüsü | 8.6×29.8×1.5 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65K |
| Parlaqlıq | 300 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | SPI / MCU |
| Pin Nömrəsi | 10 |
| Sürücü IC | GC9D01 |
| Arxa işıq növü | 1 ədəd ÇİP-AĞ LED |
| Gərginlik | 2.4~3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N099-0416THBIG01-H10, kiçik ölçülü 0.99 düymlük IPS geniş bucaqlı TFT-LCD ekran moduludur.
Bu kiçik ölçülü TFT-LCD panelin qətnaməsi 40x160 piksel, daxili GC9D01 nəzarətçi IC, 4 naqilli SPI interfeysini dəstəkləyir, 2.4V ~ 3.3V təchizatı gərginliyi (VDD) diapazonu, 300 cd/m² modul parlaqlığı və 1000 kontrastı var.
Bu modul birbaşa ekran rejimindədir və panel geniş bucaqlı IPS (In-müntəzəm Switching) texnologiyasından istifadə edir.
Baxış diapazonu sol: 85/sağ: 85/yuxarı: 85/aşağı: 85 dərəcədir. IPS panelində geniş baxış bucaqları, parlaq rənglər və doymuş və təbii yüksək keyfiyyətli şəkillər mövcuddur.
Geyilə bilən cihazlar, tibbi alətlər, elektron siqaret kimi tətbiqlər üçün çox uyğundur.
Bu modulun işləmə temperaturu -20 ℃ ilə 70 ℃, saxlama temperaturu isə -30 ℃ ilə 80 ℃ arasındadır.