| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.08 düym |
| Piksellər | 128×220 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 13.82×23.76 mm |
| Panel Ölçüsü | 16.12×29.76×1.52 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65K |
| Parlaqlıq | 300 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | SPI / MCU |
| Pin Nömrəsi | 13 |
| Sürücü IC | GC9A01 |
| Arxa işıq növü | 1 ədəd ÇİP-AĞ LED |
| Gərginlik | 2.5~3.3 V |
| Çəki | 1,2 q |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13 kiçik ölçülü 1.08 düymlük IPS geniş bucaqlı TFT-LCD ekran moduludur. Bu kiçik ölçülü TFT-LCD paneli 128×220 piksel qətnaməyə, daxili GC9A01 nəzarətçi IC-yə, 4 naqilli SPI interfeysinə, 2.5V~3.3V təchizatı gərginliyi (VDD) diapazonuna, 300 cd/m² modul parlaqlığına və 800 kontrastına malikdir.
Bu 1.08 düymlük TFT LCD displeyin ən diqqətəlayiq xüsusiyyətlərindən biri onun daxili IPS (Daxili Keçid) panelidir. Bu texnologiya daha geniş baxış bucağı təklif edir: sol: 80 / sağ: 80 / yuxarı: 80 / aşağı: 80 dərəcə (tipik), bu da istifadəçilərə bütün bucaqlardan aydın və canlı vizual görüntülərdən zövq almağa imkan verir. İstər video izləyin, istər foto izləyin, istərsə də oyun oynayın, ekran üstün vizual təcrübə təmin edir.
N108-1222TBBIG15-H13 geyilə bilən cihazlar, ağ məhsullar, video sistemlər, tibbi alətlər, ağıllı kilidlər kimi tətbiqlər üçün çox uyğundur. Bu modulun işləmə temperaturu -20 ℃ ilə 70 ℃, saxlama temperaturu isə -30 ℃ ilə 80 ℃ arasındadır.