| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 0.77 düym |
| Piksellər | 64×128 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 9.26×17.26 mm |
| Panel Ölçüsü | 12.13×23.6×1.22 mm |
| Rəng | Monoxrom (Ağ) |
| Parlaqlıq | 180 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Daxili təchizat |
| İnterfeys | 4 telli SPI |
| Vəzifə | 1/128 |
| Pin Nömrəsi | 13 |
| Sürücü IC | SSD1312 |
| Gərginlik | 1.65-3.5 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
X077-6428TSWCG01-H13, 64×128 nöqtədən hazırlanmış, diaqonal ölçüsü 0,77 düym olan kiçik bir OLED ekrandır. X077-6428TSWCG01-H13, 12,13×23,6×1,22 mm modul konturuna və 9,26×17,26 mm aktiv sahə ölçüsünə malikdir; SSD1312 nəzarətçi IC ilə quraşdırılıb; 4 naqilli SPI interfeysini və 3V enerji təchizatını dəstəkləyir.
Modul, arxa işığa ehtiyac duymayan (öz-özünə şüalanan) COG strukturlu PMOLED ekrandır; yüngül və az enerji istehlakına malikdir.
Bu 0.77 düymlük 64×128 ölçülü kiçik OLED displey geyilə bilən cihazlar, portativ cihazlar, fərdi qulluq cihazları, səs yazıcı qələm, sağlamlıq cihazları və s. üçün uyğundur.
Bu 0.77 düymlük modul portret rejimindədir; həmçinin landşaft rejimini dəstəkləyir.
X077-6428TSWCG01-H13 modulu -40℃-dən +70℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər; saxlama temperaturu -40℃-dən +85℃-ə qədər dəyişir.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 260 (Min)cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 10000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS));
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.
Displey texnologiyasındakı ən son yeniliyimizi - qabaqcıl 0.77 düymlük mikro 64×128 nöqtəli OLED ekran modulunu təqdim edirik. Bu kompakt, yüksək qətnaməli OLED ekran modulu baxış təcrübəsini inqilab etmək üçün hazırlanmışdır və vizual displeylər üçün yeni standarta çevriləcəkdir.
Dəbli dizaynı və təsirli 64×128 nöqtəli qətnaməsi ilə bu OLED ekran modulu istifadəçiləri valeh edəcək canlı və aydın görüntülər təqdim edir. İstər geyilə bilən cihazlar, istər oyun konsolları, istərsə də vizual interfeys tələb edən hər hansı digər elektron cihaz dizayn edin, OLED ekran modullarımız üstün performans təmin edəcək.
0,77 düymlük mikro OLED ekran modulu ultra nazik bir quruluşa malikdir və məhdud yer tutan cihazlar üçün idealdır. Cəmi bir neçə qram ağırlığındadır və bu da əsərlərinizə lazımsız çəki və ya həcm əlavə etməməsini təmin edir. Portativliyin və kompaktlığın vacib olduğu tətbiqlər üçün idealdır.
Bundan əlavə, OLED ekran modulları əla rəng bərpası, yüksək kontrast və geniş baxış bucaqlarına malikdir. Bu o deməkdir ki, istifadəçilər demək olar ki, istənilən bucaqdan heyrətamiz vizual görüntülərdən zövq ala bilərlər və ümumi istifadəçi təcrübəsini artırırlar. OLED texnologiyası həmçinin misilsiz görüntü aydınlığı və dərinliyi üçün mükəmməl qara səviyyələri təmin edir.
OLED ekran modullarımız təkcə gözəl deyil, həm də son dərəcə davamlıdır. Müxtəlif ətraf mühit şəraitinə davam gətirmək üçün hazırlanmışdır və bu da onu temperatur dəyişikliklərinə və zərbələrə davamlı edir. Bu, avadanlıqlarınızın çətin mühitlərdə belə üstün performans göstərməyə davam etməsini təmin edir.
Bundan əlavə, bu OLED ekran modulu çox enerjiyə qənaətlidir. Aşağı enerji istehlakı cihazın batareya ömrünü uzadır və istifadəçilərin tez-tez doldurulmadan daha uzun müddət istifadə etmələrini təmin edir.
Biz elektron cihazların funksionallığını və vizual təsirini artıran qabaqcıl texnologiya təqdim etməyə sadiqik. 0,77 düymlük miniatür 64×128 nöqtəli OLED ekran modulu ekranının təqdimatı bazara üstün displeylər gətirmək öhdəliyimizi nümayiş etdirir. Vizual təcrübənizi yeni zirvələrə qaldırmaq üçün cihazınızı OLED ekran modullarımızla təkmilləşdirin.