| Ekran Növü | IPS TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 2.45 düym |
| Piksellər | 172RGB*378 |
| Baxış istiqaməti | 12:00 |
| Aktiv Sahə (AA) | 25.8(H) x 56.7(V) mm |
| Panel Ölçüsü | 28(H) x 61.35(V) x2.5(D) mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | Ağ |
| Parlaqlıq | 350 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | 4 Xəttli SPI |
| Pin Nömrəsi | 16 |
| Sürücü IC | ST77925 |
| Arxa işıq növü | 4 AĞ LED |
| Gərginlik | 2.5~3.3 V |
| Çəki | 1.1 q |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N245-1737KTWPG01-C16, 172RGB*378 piksel qətnamə ilə 2.45 düymlük TFT-LCD-dir. 4 Xəttli SPI kimi müxtəlif interfeysləri dəstəkləyir və istənilən layihəyə sorunsuz inteqrasiya üçün rahatlıq təmin edir. Ekranın 350cd/m² parlaqlığı, hətta parlaq işıqlandırma şəraitində belə aydın və canlı vizual görüntülər təmin edir. Monitor, rahat və səmərəli işləməyi təmin etmək üçün qabaqcıl drayver IC-dən istifadə edir.
N245-1737KTWPG01-C16 geniş bucaqlı (müstəvidə keçid) texnologiyasından istifadə edir. Baxış diapazonu sol: 25/sağ: 25/yuxarı: 25/aşağı:25dərəcə. 1000:1 kontrast nisbəti və 3:4 aspekt nisbəti (tipik dəyər). Analoq üçün qidalanma gərginliyi 2,5V-dən 3,3V-ə qədərdir (tipik dəyər 2,8V-dir). IPS paneli geniş baxış bucaqlarına, parlaq rənglərə və doymuş və təbii yüksək keyfiyyətli şəkillərə malikdir. Bu TFT-LCD modulu -20℃-dən +70℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər və saxlama temperaturu -30℃-dən +80℃-ə qədər dəyişir.
"New Vision Technology Co., Ltd." şirkətinin baş ofisi Şençjendə yerləşir və güclü tədqiqat və inkişaf imkanları ilə 15 ildir ki, müştərilərə xidmət göstərir. Biz dünyanın hər yerindəki müştərilərə yüksək keyfiyyətli ekran və texniki xidmətlər göstərməyə sadiqik. N245-1737KTWPG01-C16 kimi məhsullarımız etibarlılığı, sabitliyi və səmərəliliyi ilə tanınır.
Geniş ekran çeşidi: Monoxrom OLED, TFT, CTP daxil olmaqla;
Ekran həlləri: İstehsal alətləri, xüsusi FPC, arxa işıq və ölçü daxil olmaqla; Texniki dəstək və dizayn
Son tətbiqlərin dərin və hərtərəfli anlaşılması;
Müxtəlif displey növlərinin xərc və performans üstünlüklərinin təhlili;
Ən uyğun ekran texnologiyasını seçmək üçün müştərilərlə izahat və əməkdaşlıq;
Proses texnologiyaları, məhsul keyfiyyəti, xərclərə qənaət, çatdırılma cədvəli və s. sahələrində davamlı təkmilləşdirmələr üzərində işləmək.
S: 1. Nümunə sifariş verə bilərəmmi?
A: Bəli, keyfiyyəti yoxlamaq və sınaqdan keçirmək üçün nümunə sifarişini qəbul edirik.
S: 2. Nümunə üçün aparıcı vaxt nə qədərdir?
A: Mövcud nümunənin 1-3 günə, xüsusi nümunənin 15-20 günə ehtiyacı var.
S: 3. Hər hansı bir MOQ limitiniz varmı?
A: Bizim MOQ 1 ədəddir.
S: 4. Zəmanət nə qədərdir?
A: 12 ay.
S: 5. Nümunələri göndərmək üçün tez-tez hansı ekspressdən istifadə edirsiniz?
A: Biz adətən nümunələri DHL, UPS, FedEx və ya SF vasitəsilə göndəririk. Adətən çatdırılma 5-7 gün çəkir.
S: 6. Məqbul ödəniş müddətiniz nədir?
A: Adətən ödəniş müddətimiz T/T-dir. Digərləri ilə danışıqlar aparıla bilər.