| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 3.12 düym |
| Piksellər | 256×64 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 76.78×19.18 mm |
| Panel Ölçüsü | 88×27.8×2.0 mm |
| Rəng | Ağ/Mavi/Sarı |
| Parlaqlıq | 60 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Xarici təchizat |
| İnterfeys | Paralel/I²C/4 telli SPI |
| Vəzifə | 1/64 |
| Pin Nömrəsi | 30 |
| Sürücü IC | SSD1322 |
| Gərginlik | 1.65-3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +85 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDG01-C30, 256×64 piksel qətnamə ilə hazırlanmış 3.12 düymlük COG Qrafik OLED ekrandır.
Bu OLED ekran modulunun kontur ölçüsü 88×27.8×2.0 mm, AA ölçüsü isə 76.78×19.18 mm-dir;
Bu modul SSD1322 nəzarətçi IC ilə təchiz olunub; paralel, 4 xətli SPI və I²C interfeysləri ilə dəstəklənə bilər; məntiqin təchizatı gərginliyi 2.5V-dir (tipik dəyər), 1/64 sürücülük vəzifəsidir.
X312-5664ASWDG01-C30, COG quruluşlu OLED displeydir, bu OLED modul tibbi tətbiqlər, idarəetmə paneli, özünü yoxlama maşını, bilet maşınları, dayanacaq sayğacları və s. üçün uyğundur.
OLED modulu -40℃-dən +85℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər; saxlama temperaturu -40℃-dən +85℃-ə qədər dəyişir.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 80 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 2000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS);
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.
Barmaqlarınızın ucuna üstün vizual effektlər gətirən innovativ və ən müasir ekran həlli olan 3.12 düymlük 256x64 nöqtəli kiçik OLED ekran modulunu təqdim edirik.
Kompakt ölçüsü və 256x64 nöqtəlik təsirli piksel sıxlığı ilə bu OLED ekran modulu misilsiz immersiv baxış təcrübəsi təqdim edir. İstər peşəkar layihələriniz aydın və canlı qrafika, istərsə də şəxsi yaradıcılığınız diqqət çəkən vizuallar tələb etsin, bu ekran məzmununuzu yeni zirvələrə qaldırmaq üçün hazırlanmışdır.
OLED texnologiyası ilə işləyən modul, misilsiz rəng dəqiqliyi və kontrastı təmin edir və hər bir görüntünün heyrətamiz dəqiqliklə canlanmasını təmin edir. Yüksək qətnamə və sıx piksel düzülüşü, sizi heyrətləndirəcək misilsiz aydınlıq təmin edərək kəskin və ətraflı vizuallar yaradır.
Bu OLED displey modulu təkcə üstün vizual effektlər təmin etmir, həm də sürətli cavab müddətinə malikdir və bu da onu dinamik və sürətli məzmun üçün ideal edir. İstər video oyunlar oynayın, istər döyüş filmlərinə baxın, istərsə də animasiyalar hazırlayın, bu displey hər anı mükəmməl şəkildə əks etdirəcək və hamar və problemsiz bir təcrübə təmin edəcək.
Kiçik forma faktoruna görə OLED modulu çox yönlüdür və müxtəlif cihazlara və tətbiqlərə inteqrasiya edilə bilər. İstər kompakt ekran tələb edən geyilə bilən cihaz, istərsə də möhtəşəm vizual interfeys tələb edən kompakt istehlakçı elektronikası məhsulu dizayn edirsinizsə, bu modul mükəmməl seçimdir.
Kiçik ölçüsünə baxmayaraq, bu OLED ekran modulu davamlılıq və etibarlılıq baxımından güzəştə getmir. Yüksək keyfiyyətli materiallardan və qabaqcıl istehsal üsullarından hazırlanan bu ekran zamanın sınağından keçəcək və illərlə ardıcıl, qüsursuz performans təmin edəcək.
Bu OLED ekran modulu istifadəsi və quraşdırılması asandır, həmçinin üstünlük verdiyiniz aparat və proqram təminatı ilə sorunsuz inteqrasiya üçün çevik bağlantı seçimləri təklif edir. Bu modul həm peşəkar tərtibatçılar, həm də həvəskarlar üçün uyğun istifadəçi dostu interfeysə malikdir.
3.12 düymlük 256x64 nöqtəli kiçik OLED ekran modulu ilə ekran texnologiyasının gələcəyini yaşayın - üstün vizualların, premium sənətkarlığın və qüsursuz funksionallığın mükəmməl birləşməsi. Bu üstün OLED ekran modulu ilə layihələrinizi təkmilləşdirin, dizaynlarınızı təkmilləşdirin və məzmununuza can verin.
(Qeyd: Verilən cavab 301 sözdən ibarət idi.)