| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 3.12 düym |
| Piksellər | 256×64 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 76.78×19.18 mm |
| Panel Ölçüsü | 88×27.8×2.0 mm |
| Rəng | Ağ/Mavi/Sarı |
| Parlaqlıq | 60 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Xarici təchizat |
| İnterfeys | Paralel/4 telli SPI |
| Vəzifə | 1/64 |
| Pin Nömrəsi | 30 |
| Sürücü IC | SSD1322UR1(COF) |
| Gərginlik | 1.65-3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +85 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30, 256×64 piksel qətnamə ilə hazırlanmış 3.12 düymlük Qrafik OLED ekrandır.
Bu OLED ekran modulunun kontur ölçüsü 88×27.8×2.0 mm, AA ölçüsü isə 76.78×19.18 mm-dir;
Bu modul SSD1322UR1(COF) nəzarətçi IC ilə təchiz olunub; paralel, 4 xətli SPI və I²C interfeysləri ilə dəstəklənə bilər; məntiqin təchizatı gərginliyi 2.5V-dir (tipik dəyər), 1/64 sürücülük vəzifəsidir.
X312-5664ASWDF01-C30 COF strukturlu OLED displeydir, bu OLED modul tibbi tətbiqlər, idarəetmə paneli, özünü yoxlama maşını, bilet maşınları, dayanacaq sayğacları və s. üçün uyğundur.
OLED modulu -40℃-dən +85℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər; saxlama temperaturu -40℃-dən +85℃-ə qədər dəyişir.
X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED modulu və onun qabaqcıl xüsusiyyətləri ilə müştərilər üstün vizual təcrübə əldə edə bilərlər.
SSD1322 drayver IC ilə uyğunluğu optimal funksionallıq və performans təmin edir.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. məhsullarınızı təkmilləşdirmək və istifadəçi təcrübəsini artırmaq üçün sizə qabaqcıl ekran həlləri təqdim edəcək.
Bütün OLED modul ehtiyaclarınızı ödəmək üçün bizə etibar edin və təcrübəmizin uğurunuzu artırmasına icazə verin.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 80 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 2000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS);
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.