| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.30 düym |
| Piksellər | 64×128 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 14.7×29.42 mm |
| Panel Ölçüsü | 17.1×35.8×1.43 mm |
| Rəng | Ağ/Mavi |
| Parlaqlıq | 100 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Xarici təchizat |
| İnterfeys | I²C/4 telli SPI |
| Vəzifə | 1/128 |
| Pin Nömrəsi | 13 |
| Sürücü IC | SSD1312 |
| Gərginlik | 1.65-3.5 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
X130-6428TSWWG01-H13, 64x128 piksel qətnamə ilə hazırlanmış, COG strukturuna malik 1,30 düymlük Qrafik OLED ekrandır.
OLED Displeyin kontur ölçüsü 17.1×35.8×1.43 mm, AA ölçüsü isə 14.7×29.42 mm-dir;
Bu modul SSD1312 nəzarətçi IC ilə təchiz olunub; 4 naqilli SPI, /I²C interfeysini, Məntiq üçün 3V təchizatı gərginliyini (tipik dəyər) və displey üçün təchizatı gərginliyini 12V-dir. Sürücülük vəzifəsi 1/128-dir.
X130-6428TSWWG01-H13, yüngül, az gücə malik və çox nazik olan COG strukturlu OLED ekran moduludur.
Sayğac cihazları, ev tətbiqləri, maliyyə POS, əl cihazları, ağıllı texnologiya cihazları, avtomobil, tibbi alətlər və s. üçün uyğundur.
OLED modulu -40℃-dən +70℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər; saxlama temperaturu -40℃-dən +85℃-ə qədər dəyişir.
Ümumilikdə, OLED modulumuz (Model X130-6428TSWWG01-H13) kompakt, yüksək qətnaməli ekran həlləri axtaran dizaynerlər və tərtibatçılar üçün mükəmməl seçimdir.
Dəbli dizaynı, əla parlaqlığı və çox yönlü interfeys seçimləri ilə bu OLED panel müxtəlif tətbiqlər üçün uyğundur.
İnanın ki, OLED texnologiyası üzrə təcrübəmiz sizə dərin təəssürat yaradacaq üstün vizual təcrübə təqdim edəcək.
OLED modullarımızı seçin və bu qabaqcıl ekran texnologiyasının sonsuz imkanlarını kəşf edin.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 160 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 10000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS);
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.
Ən son yeniliyimizi təqdim edirik: 1,30 düymlük kiçik OLED ekran modulu. Bu kompakt, yüksək qətnaməli ekran müxtəlif tətbiqlər üçün üstün vizual təcrübə təmin etmək üçün hazırlanmışdır.
Bu OLED displey modulunun ekran ölçüsü cəmi 1,30 düymdür. Ölçüsü kiçik olsa da, keyfiyyətə heç bir təsir göstərmir. 64 x 128 nöqtəlik qətnaməsi ilə aydın şəkillər və canlı rənglər təqdim edir və bu da vizual cəhətdən cəlbedici ekran tələb edən istənilən layihə üçün ideal edir.
Bu modulda istifadə olunan OLED texnologiyası yüksək kontrast təmin edir və dərin qara və parlaq ağ rənglər yaradır, bu da heyrətamiz rəng bərpası və təkmilləşdirilmiş aydınlıqla nəticələnir. İstər geyilə bilən cihaz, istərsə də kompakt məlumat ekranı dizayn edin, bu ekran üstün baxış təcrübəsi təmin edəcək.
OLED displeylərin əsas üstünlüklərindən biri onların elastikliyidir və bu modul da istisna deyil. İncə və yüngül dizaynı onu müxtəlif forma amillərinə yüksək dərəcədə uyğunlaşdırır və məhsullarınıza sorunsuz inteqrasiya etməyə imkan verir. İstər mobil cihaz, istər ağıllı saat, istərsə də tibbi cihaz üçün ekrana ehtiyacınız olsun, bu OLED displey modulu bu tələblərə mükəmməl uyğunlaşacaq.
Mükəmməl vizual və elastikliyə əlavə olaraq, modul geniş baxış bucağı təklif edir və bu da ekranın müxtəlif bucaqlardan baxıldıqda kəskin və aydın qalmasını təmin edir. Bu xüsusiyyət, xüsusilə birdən çox istifadəçisi olan tətbiqlər və ya bütün bucaqlardan görünürlük vacib olduqda vacibdir.
Bundan əlavə, bu OLED ekran modulu davamlıdır. Aşağı enerji istehlakı və yüksək davamlılığı ilə uzun xidmət müddəti üçün nəzərdə tutulub və bu da onu davamlı işləmə tələb edən layihələr üçün uyğun edir.
Xülasə, 1,30 düymlük kiçik OLED ekran modulumuz təsirli vizual keyfiyyət, elastiklik və davamlılığı özündə birləşdirir və bu da onu müxtəlif tətbiqlər üçün ideal edir. Kompakt ölçüsü və yüksək qətnaməsi istənilən layihəni təkmilləşdirəcək, geniş baxış bucağı isə əla ekran təmin edir. Müxtəlif perspektivlərdən görünürlük. Məhsul ekranlarınızı ən müasir OLED texnologiyamızla təkmilləşdirin və istifadəçilərinizi heyrətamiz vizuallarla valeh edin.