| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 2.42 düym |
| Piksellər | 128×64 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 55.01×27.49 mm |
| Panel Ölçüsü | 60.5×37×1.8 mm |
| Rəng | Ağ/Mavi/Sarı |
| Parlaqlıq | 90 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Xarici təchizat |
| İnterfeys | Paralel/I²C/4 telli SPI |
| Vəzifə | 1/64 |
| Pin Nömrəsi | 24 |
| Sürücü IC | SSD1309 |
| Gərginlik | 1.65-3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
X242-2864KSWUG01-C24, aktiv sahəsi 55.01 × 27.49 mm və diaqonal ölçüsü 2.42 düym olan qrafik OLED displeydir.
Bu OLED modulu qabaqcıl SSD1309 nəzarətçi IC ilə təchiz olunub və paralel interfeysləri, I²C və 4 telli SPI seriyalı interfeysləri dəstəkləyir.
Sorunsuz istifadəçi təcrübəsini təmin etmək üçün OLED ekran modulu 3.0V məntiqi təchizatı gərginliyi (tipik dəyər) ilə işləyir və 1/64 sürücülük vəzifəsi təmin edir.
Bu o deməkdir ki, o, yalnız minimal enerji sərf etmir, həm də üstün performans təmin edir və bu da onu enerjiyə qənaət edən tətbiqlər üçün mükəmməl seçim edir.
OLED modulu əl cihazları, ağıllı şəbəkə, ağıllı geyilə bilən cihazlar, IoT cihazları, tibbi cihazlar kimi müxtəlif sahələr üçün uyğundur.
Modul -40℃-dən +70℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər; saxlama temperaturu -40℃-dən +85℃-ə qədər dəyişir.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 110 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 2000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS);
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu
7. Daha az enerji istehlakı;
Displey modul seriyamızın ən son nümayəndəsi olan 2.42 düymlük kiçik OLED displey modulu ekranını təqdim edirik! Displey modulunun kompakt ölçüsü və 128x64 nöqtəlik yüksək qətnaməsi onu yerin məhdud olduğu, lakin aydın və canlı ekran tələb olunduğu müxtəlif tətbiqlər üçün ideal hala gətirir.
Bu OLED ekran modulu ekranı, kəskin, parlaq görüntülər və əla kontrast təmin edərək üstün vizual performans təmin etmək üçün hazırlanmışdır. Yüksək qətnamə hər bir detalın dəqiq şəkildə göstərilməsini təmin edir və bu da onu mürəkkəb qrafika, mürəkkəb mətn və hətta kiçik nişanlar və loqotiplərin göstərilməsi üçün ideal hala gətirir.
Ekran modulu ənənəvi LCD ekranlarla müqayisədə bir sıra üstünlüklər təklif edən OLED texnologiyasından istifadə edir. OLED panellər zəngin və canlı görüntülər üçün dərin qara rənglər və canlı rənglər təqdim edir. O, həmçinin daha geniş baxış bucaqlarına malikdir və bu da izləyicilərə keyfiyyət itkisi olmadan müxtəlif bucaqlardan məzmundan zövq almağa imkan verir. Bundan əlavə, OLED texnologiyası daha az elektrik enerjisi sərf edir, bu da onu daha enerjiyə qənaətli edir və məhsulun ömrünü uzadır.
2,42 düymlük kiçik OLED ekran modulu çox yönlüdür və müxtəlif sənaye və tətbiqlərdə istifadə edilə bilər. Xüsusilə portativ cihazlar, geyilə bilən texnologiya, ağıllı ev cihazları, sənaye idarəetmə sistemləri və daha çox üçün uyğundur. Kiçik ölçüsü onu ağıllı saatlar, fitnes izləyiciləri, IoT cihazları və elektron cihazlar kimi məkan optimallaşdırmasının vacib olduğu cihazlar üçün yaxşı seçim edir.
OLED ekran modulu ekranı asanlıqla inteqrasiya olunur və mövcud dizaynlara sorunsuz şəkildə inteqrasiya edilə bilən və ya yeni məhsul inkişafında istifadə edilə bilən sadə bir interfeysə malikdir. Müxtəlif mikrokontroller platformaları ilə rahatlıq və uyğunluq təmin edən SPI və I2C kimi müxtəlif rabitə interfeyslərini dəstəkləyir.
Ümumilikdə, 2.42 düymlük kiçik OLED ekran modulumuz kompaktlığı, yüksək qətnaməni və əla vizual performansı özündə birləşdirir. Onun OLED texnologiyası parlaq rənglər, dərin qara rənglər və daha geniş baxış bucaqları təmin edir. İstər ağıllı geyilə bilən cihazların, istər portativ cihazların, istərsə də sənaye idarəetmə sistemlərinin ekranını təkmilləşdirmək istəsəniz, bu OLED ekran modulu mükəmməl bir həlldir. Müştərilərinizə immersiv və vizual olaraq heyrətamiz bir təcrübə təqdim etmək üçün məhsullarınızı bu ən müasir ekran modulu ilə təkmilləşdirin.