| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 2.23 düym |
| Piksellər | 128×32 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 55.02×13.1 mm |
| Panel Ölçüsü | 62×24×2.0 mm |
| Rəng | Ağ/Mavi/Sarı |
| Parlaqlıq | 120 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Xarici təchizat |
| İnterfeys | Paralel/I²C/4 telli SPI |
| Vəzifə | 1/32 |
| Pin Nömrəsi | 24 |
| Sürücü IC | SSD1305 |
| Gərginlik | 1.65-3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +85 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24, 128x32 piksel qətnamə ilə hazırlanmış 2.23 düymlük COG Qrafik OLED displeydir. Bu OLED displey modulunun kontur ölçüsü 62×24×2.0 mm, AA ölçüsü isə 55.02×13.1 mm-dir;
Bu modul SSD1305 nəzarətçi IC ilə təchiz olunub; paralel, 4 xətli SPI və I²C interfeysləri ilə dəstəklənə bilər; məntiqin təchizatı gərginliyi 3.0V-dir (tipik dəyər), 1/32 sürücülük vəzifəsidir.
X223-2832ASWCG02-C24, COG strukturlu OLED ekrandır, bu OLED modul ağıllı ev tətbiqləri, maliyyə-POS, əl alətləri, ağıllı texnologiya cihazları, avtomobil, ağıllı geyilə bilən, tibbi alətlər və s. üçün uyğundur. OLED modulu -40℃-dən +85℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər; saxlama temperaturu -40℃-dən +85℃-ə qədər dəyişir.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 140 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 2000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS);
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.
Qabaqcıl texnologiyanı kompakt dizaynla birləşdirən inqilabi məhsul olan yeni dizayn edilmiş 2.23 düymlük kiçik OLED ekran modulunu təqdim etdi.
Bu OLED displey modulunun cəmi 2,23 düymlük kompakt ekran ölçüsü var və bu, onu məhdud sahəli tətbiqlər üçün ideal edir. Kiçik ölçüsünə baxmayaraq, displey modulu təsirli 128x32 nöqtə qətnaməsinə malikdir və bu da məlumatların aydın və kəskin şəkildə göstərilməsini təmin edir.
Bu displey modulunda istifadə olunan OLED texnologiyası əla görüntü keyfiyyəti, canlı rənglər və misilsiz kontrast təmin edir. Üzvi işıq yayan diod (OLED) texnologiyası arxa işığa olan ehtiyacı aradan qaldırır və bununla da enerji səmərəliliyini artırır və arxa işığın sızması kimi arxa işığa bağlı problemlərin yaranma ehtimalını aradan qaldırır.
Bu OLED ekran modulu ekranının ən diqqətəlayiq xüsusiyyətlərindən biri onun çox yönlü olmasıdır. İstər geyilə bilən cihazlar, istər kiçik elektronika, istərsə də ağıllı ev cihazları hazırlayırsınızsa, bu modul dizaynınıza mükəmməl şəkildə inteqrasiya edilə bilər. Müxtəlif mikrokontrollerlərlə uyğunluğu və geniş gərginlik diapazonu onu geniş tətbiq sahələri üçün uyğun edir.
2,23 düymlük OLED ekran modulu ekranı bütün bucaqlardan əla görünürlük təmin edir və çətin işıqlandırma şəraitində belə məzmununuzun aydın və oxunaqlı qalmasını təmin edir. Bu, onu müxtəlif bucaqlardan baxılması lazım olan açıq hava avadanlıqları və ya cihazlar üçün ideal hala gətirir.
Bundan əlavə, bu displey modulu mövcud sistemlərinizlə asanlıqla inteqrasiya olunan sadə interfeysə malik asan inteqrasiya üçün nəzərdə tutulmuşdur. Kompakt ölçüsü və yüngül dizaynı onun performansdan ödün vermədən istənilən layihəyə asanlıqla inteqrasiya olunmasına imkan verir.
Ümumilikdə, 2,23 düymlük kiçik OLED ekran modulu ekranı ekran texnologiyası sahəsində oyun dəyişdiricisidir. Təsirli qətnaməsi, canlı rəngləri və müxtəlif tətbiqlərlə uyğunluğu onu yüksək keyfiyyətli ekran həlli axtaran tərtibatçılar üçün mükəmməl seçim halına gətirir. Kiçik forma faktoru və üstün performansı ilə bu ekran modulu elektron cihazlara baxış və qarşılıqlı əlaqə tərzimizi dəyişdirəcək.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 140 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 2000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS);
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.