| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.32 düym |
| Piksellər | 128×96 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 26.86×20.14 mm |
| Panel Ölçüsü | 32.5×29.2×1.61 mm |
| Rəng | Ağ |
| Parlaqlıq | 80 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Xarici təchizat |
| İnterfeys | Paralel/I²C/4 telli SPI |
| Vəzifə | 1/96 |
| Pin Nömrəsi | 25 |
| Sürücü IC | SSD1327 |
| Gərginlik | 1.65-3.5 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
Yüngül dizayn, aşağı enerji istehlakı və ultra nazik profili özündə birləşdirən qabaqcıl COG strukturlu OLED ekran modulu N132-2896GSWHG01-H25-i təqdim edirik. Ekranın ölçüsü 1,32 düym və piksel qətnaməsi 128×96 nöqtədir ki, bu da müxtəlif tətbiqlər üçün aydın vizual görüntülər təmin edir. Modulun kompakt ölçüsü 32,5×29,2×1,61 mm-dir ki, bu da onu məhdud sahəyə malik avadanlıqlar üçün ideal edir.
Bu OLED modulunun ən üstün xüsusiyyətlərindən biri onun əla parlaqlığıdır. Displeyin minimum parlaqlığı 100 cd/m²-dir və bu da parlaq mühitlərdə belə əla görünürlük təmin edir. İstər cihaz avadanlığı, istər ev tətbiqləri, istər maliyyə POS, istər əl cihazları, istər ağıllı texnologiya avadanlığı, istər tibbi alətlər və s. üçün istifadə etməyinizdən asılı olmayaraq, modul aydın və canlı istifadəçi interfeysi təmin edəcək.
N132-2896GSWHG01-H25 müxtəlif şəraitlərdə işləmək üçün nəzərdə tutulmuşdur və -40°C ilə +70°C arasında temperatur diapazonunda qüsursuz işləyir. Bundan əlavə, onun saxlama temperatur diapazonu -40℃ ilə +85℃ arasındadır ki, bu da hətta ekstremal mühitlərdə belə etibarlı işləməyi təmin edir. Bu, onu sabitlik və davamlılıq tələb edən tətbiqlər üçün uyğun edir və avadanlıqlarınızın istənilən şəraitdə etibarlı şəkildə işləyəcəyinə əminlik verir.
①İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
②Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
③Yüksək Parlaqlıq: 100 cd/m²;
④Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 10000:1;
⑤Yüksək cavab sürəti (<2μS);
⑥Geniş Əməliyyat Temperaturu
⑦Daha az enerji istehlakı;