| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.50 düym |
| Piksellər | 128×128 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 26.855×26.855 mm |
| Panel Ölçüsü | 33.9×37.3×1.44 mm |
| Rəng | Ağ/Sarı |
| Parlaqlıq | 100 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Xarici təchizat |
| İnterfeys | Paralel/I²C/4 telli SPI |
| Vəzifə | 1/128 |
| Pin Nömrəsi | 25 |
| Sürücü IC | SH1107 |
| Gərginlik | 1.65-3.5 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
X150-2828KSWKG01-H25, 128x128 piksel qətnaməli, diaqonal ölçüsü 1,5 düym olan passiv matris OLED ekrandır.
WEO128128A-nın kontur ölçüsü 33.9×37.3×1.44 mm, AA ölçüsü isə 26.855 x 26.855 mm-dir; SH1107 nəzarətçi IC ilə quraşdırılıb və paralel, I²C və 4 telli SPI seriyalı interfeysi, 3V enerji təchizatını dəstəkləyir.
OLED Modulu çox nazik və arxa işığa ehtiyac duymayan (öz-özünə şüalanan) COG strukturlu 128x128 OLED ekrandır; yüngül çəkiyə və az enerji istehlakına malikdir.
Sayğac cihazları, ev tətbiqləri, maliyyə POS, əl cihazları, ağıllı texnologiya cihazları, tibbi alətlər və s. üçün uyğundur.
OLED modulu -40℃-dən +70℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər; saxlama temperaturu -40℃-dən +85℃-ə qədər dəyişir.
①İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
②Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
③Yüksək Parlaqlıq: 100 (Min)cd/m²;
④Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 10000:1;
⑤Yüksək cavab sürəti (<2μS);
⑥Geniş Əməliyyat Temperaturu;
⑦Daha az enerji istehlakı.
Ən son yeniliyimizi təqdim edirik: kiçik 1.50 düymlük 128x128 OLED ekran modulu. Bu şık və kompakt modul, dəqiqlik və aydınlıqla canlı vizuallar təqdim edən qabaqcıl OLED texnologiyasını nümayiş etdirir. Modulun 1.50 düymlük ekranı kiçik tətbiqlər üçün idealdır və hər detalın canlı və təsirli keyfiyyətlə təqdim olunmasını təmin edir.
Müxtəlif sənaye sahələrinin ehtiyaclarını ödəmək üçün hazırlanmış 1.50 düymlük kiçik OLED ekran modulumuz müxtəlif cihazlara asanlıqla inteqrasiya edilə bilən çox yönlü bir həlldir. Ağıllı saatlardan fitnes izləyicilərinə, rəqəmsal kameralardan tutmuş əl oyun konsollarına qədər bu kompakt ekran modulu kiçik, lakin güclü ekran tələb edən istənilən layihə üçün idealdır.
Bu OLED ekran modulunun diqqətəlayiq xüsusiyyəti onun təsirli 128x128 piksel qətnaməsidir. Yüksək piksel sıxlığı aydın və kəskin şəkillər təqdim edir və istifadəçilərə immersiv vizual təcrübədən zövq almağa imkan verir. İstər fotolar, istər qrafiklər, istərsə də mətn göstərməyinizdən asılı olmayaraq, bu modul keyfiyyətdən ödün vermədən hər bir detalın ekranda dəqiq təsvir olunmasını təmin edir.
Bundan əlavə, bu displey modulunda istifadə olunan OLED texnologiyası əla rəng bərpası və kontrast təmin edir. Dərin qara səviyyələr və canlı rənglər sayəsində məzmununuz canlanır və son istifadəçilər üçün xoş bir baxış təcrübəsi yaradır. Modulun geniş baxış bucağı, müxtəlif bucaqlardan baxıldıqda belə vizuallarınızın canlı və aydın qalmasını təmin edir.
Əla vizual performansla yanaşı, 1.50 düymlük kiçik OLED ekran modulu da əla enerji səmərəliliyi təklif edir. Modulun aşağı enerji istehlakı batareyanın ömrünü optimallaşdırmağa kömək edir və bu da onu səmərəli enerji idarəetməsinə əsaslanan portativ cihazlar üçün ideal edir.
1.50 düymlük kiçik 128x128 OLED ekran modulumuz kompakt ölçüsü, yüksək qətnaməli displeyi və üstün vizual performansı ilə kiçik formatlı ekran texnologiyasında oyun dəyişdiricisidir. İnnovativ modullarımızla aydın, canlı vizualların gələcəyini yaşayın və layihələrinizi növbəti səviyyəyə qaldırın.