| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.40 düym |
| Piksellər | 160×160 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 25×24.815 mm |
| Panel Ölçüsü | 29×31.9×1.427 mm |
| Rəng | Ağ |
| Parlaqlıq | 100 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Xarici təchizat |
| İnterfeys | 8-bit 68XX/80XX Paralel, 4-telli SPI, I2C |
| Vəzifə | 1/160 |
| Pin Nömrəsi | 30 |
| Sürücü IC | CH1120 |
| Gərginlik | 1.65-3.5 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +85 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
X140-6060KSWAG01-C30, 1.40 düymlük COG qrafik OLED ekran moduludur; 160×160 pikseldən hazırlanmışdır. OLED modulu CH1120 nəzarətçi IC ilə təchiz olunub; Paralel/I²C/4 naqilli SPI interfeyslərini dəstəkləyir.
OLED COG modulu çox nazik, yüngül və az enerji istehlakına malikdir ki, bu da əl alətləri, geyilə bilən cihazlar, ağıllı tibbi cihazlar, tibbi alətlər və s. üçün əladır.
OLED ekran modulu -40℃-dən +85℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər; saxlama temperaturu -40℃-dən +85℃-ə qədər dəyişir.
Xülasə, X140-6060KSWAG01-C30 OLED ekran modulu müxtəlif sənaye sahələri üçün uyğun olan kompakt, yüksək qətnaməli və çoxfunksiyalı bir həlldir.
Yüngül dizaynı, aşağı enerji istehlakı və əla temperatur stabilliyi ilə cihaz avadanlıqlarından tibbi alətlərə qədər müxtəlif tətbiqlər üçün mükəmməl seçimdir.
OLED modulu ilə heyrətamiz vizuallar və etibarlı performans təcrübəsi yaşayın.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 150 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 10000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS);
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.