| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 0.66 düym |
| Piksellər | 64x48 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 13.42×10.06 mm |
| Panel Ölçüsü | 16.42×16.9×1.25 mm |
| Rəng | Monoxrom (Ağ) |
| Parlaqlıq | 80 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Daxili təchizat |
| İnterfeys | Paralel/ I²C /4 telli SPI |
| Vəzifə | 1/48 |
| Pin Nömrəsi | 28 |
| Sürücü IC | SSD1315 |
| Gərginlik | 1.65-3.5 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +85 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
N066-6448TSWPG03-H28 modulu, diaqonal ölçüsü 0.66 düym, 64x48 nöqtəlik qətnamə ilə hazırlanmış istehlakçı səviyyəli COG OLED displeydir. Bu OLED modulu SSD1315 IC ilə təchiz olunub; Paralel/I²C/4 telli SPI interfeysini dəstəkləyir; məntiq üçün təchizatı gərginliyi 2.8V (VDD), displey üçün təchizatı gərginliyi isə 7.5V (VCC)-dir. 50% dama taxtası displeyi ilə cərəyan 7.25V (ağ rəng üçün), idarəetmə vəzifəsi 1/48-dir. N066-6448TSWPG03-H28 modulu daxili Şarj Nasosu təchizatını və xarici VCC təchizatını dəstəkləyir.
Modul geyilə bilən cihazlar, portativ cihazlar və s. üçün uyğundur. –40℃-dən +85℃-ə qədər temperaturda işlədilə bilər; saxlama temperaturu -40℃-dən +85℃-ə qədər dəyişir.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 430 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 2000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS));
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.