| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 0.63 düym |
| Piksellər | 120x28 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 15.58×3.62 mm |
| Panel Ölçüsü | 21.54×6.62×1.22 mm |
| Rəng | Monoxrom (Ağ) |
| Parlaqlıq | 220 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Daxili təchizat |
| İnterfeys | I²C |
| Vəzifə | 1/28 |
| Pin Nömrəsi | 14 |
| Sürücü IC | SSD1312 |
| Gərginlik | 1.65-3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +85 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 ölçüsü cəmi 0,63 düymdür və displey ehtiyaclarınız üçün kompakt və çox yönlü bir həll təqdim edir. Modul 120x28 nöqtə piksel qətnaməsinə və 270 cd/m²-ə qədər parlaqlığa malikdir, bu da aydın və canlı görüntülər təmin edir. 15,58×3,62 mm AA ölçüsü və 21,54×6,62×1,22 mm ümumi konturu müxtəlif elektron cihazlara və sistemlərə inteqrasiyanı asanlaşdırır. Bu 0,63 düymlük 120x28 kiçik OLED ekran geyilə bilən cihaz, elektron siqaret, portativ cihaz, fərdi qulluq cihazı, səs yazıcı qələm, sağlamlıq cihazı və s. üçün uyğundur.
OLED ekran modullarımızın əsas xüsusiyyətlərindən biri, sorunsuz rabitə və idarəetməni təmin edən yüksək keyfiyyətli I²C interfeysidir. Bu, rahat işləməyi və mövcud qurğunuza asan inteqrasiyanı təmin edir. Bundan əlavə, ekran modulu ekran modulunun performansını və etibarlılığını daha da artıran SSD1312 drayver IC ilə təchiz olunub.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 270 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 2000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS));
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.