| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.71 düym |
| Piksellər | 128×32 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 42.218×10.538 mm |
| Panel Ölçüsü | 50.5×15.75×2.0 mm |
| Rəng | Monoxrom (Ağ) |
| Parlaqlıq | 80 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Xarici təchizat |
| İnterfeys | Paralel/I²C/4 telli SPI |
| Vəzifə | 1/64 |
| Pin Nömrəsi | 18 |
| Sürücü IC | SSD1312 |
| Gərginlik | 1.65-3.5 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18, COG OLED ekran moduludur. 42.218×10.538 mm AA ölçüsünə və 50.5×15.75×2.0 mm ultra nazik konturuna malik OLED Ekran Modulu, istənilən elektron cihaza mükəmməl şəkildə inteqrasiya olunan kompakt və zərif dizayn təqdim edir.
Modulun 100 cd/m² parlaqlığı, hətta yaxşı işıqlandırılmış mühitlərdə belə canlı və aydın görüntü təmin edir.
Onun çox yönlü interfeys seçimlərinə paralel, I²C və 4 telli SPI daxildir ki, bu da müxtəlif tətbiq tələblərinə cavab vermək üçün çevik inteqrasiya imkanları təmin edir.
Bu OLED displey SSD1315 IC SSD1312 drayver IC ilə təchiz olunub, OLED Ekran Modulu müstəsna performans və etibarlılıq təmin edir.
Sürücü İnterfeysi sürətli və dəqiq məlumat ötürülməsini təmin edir və istifadəçi qarşılıqlı əlaqələrinin problemsiz olmasını təmin edir.
İstər geyilə bilən idman cihazları, istər səhiyyə avadanlıqları, istərsə də ağıllı istehsal sistemləri üçün olsun, OLED Ekran Modulumuz istifadəçi təcrübəsini artırmaq və məhsulunuzun əsl potensialını nümayiş etdirmək üçün mükəmməl seçimdir.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 100 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 2000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS);
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.