| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 2.89 düym |
| Piksellər | 167×42 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 71.446×13.98 mm |
| Panel Ölçüsü | 75.44×24.4×2.03 mm |
| Rəng | Ağ |
| Parlaqlıq | 80 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Xarici təchizat |
| İnterfeys | 8 bitlik 68XX/80XX Paralel, 4 telli SPI |
| Vəzifə | 1/42 |
| Pin Nömrəsi | 24 |
| Sürücü IC | SSD1322 |
| Gərginlik | 1.65-3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +85 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24, 167×42 piksel qətnamə ilə hazırlanmış 2.89 düymlük COG Qrafik OLED ekrandır.
Bu OLED ekran modulunun kontur ölçüsü 75.44×24.4×2.03 mm, AA ölçüsü isə 71.446×13.98 mm-dir; Bu modul SSD1322 nəzarətçi IC ilə təchiz olunub; paralel, 4 xətli SPI və I²C interfeysləri ilə dəstəklənə bilər; məntiqin təchizatı gərginliyi 3.0V-dir (tipik dəyər), 1/42 sürücülük vəzifəsidir.
N289-6742ASWAG01-C24, COG quruluşlu OLED ekrandır, bu OLED modul ağıllı ev tətbiqləri, əl alətləri, ağıllı texnologiya cihazları, avtomobil, cihazlar, tibbi alətlər və s. üçün uyğundur.
OLED modulu -40℃-dən +85℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər; saxlama temperaturu -40℃-dən +85℃-ə qədər dəyişir.
Ümumilikdə, N289-6742ASWAG01-C24 OLED paneli, ekran təcrübəsini tamamilə yeni bir səviyyəyə qaldıran bir oyun dəyişdiricisidir.
Kompakt ölçüsü, yüksək qətnaməsi və müstəsna parlaqlığı ilə bu OLED panel smartfonlar, planşetlər, rəqəmsal kameralar və daha çox daxil olmaqla müxtəlif tətbiqlər üçün idealdır.
İncə profili və inkişaf etmiş bağlantı seçimləri onu şık və innovativ cihazlar yaratmaq istəyən dizaynerlər və istehsalçılar üçün ideal hala gətirir.
N289-6742ASWAG01-C24 OLED paneli ilə vizuallarınızı təkmilləşdirin və məzmununuza can verin.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 90 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 2000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS);
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.