| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.92 düym |
| Piksellər | 128×160 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 28.908×39.34 mm |
| Panel Ölçüsü | 34.5×48.8×1.4 mm |
| Rəng | Ağ |
| Parlaqlıq | 80 cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Xarici təchizat |
| İnterfeys | Paralel/I²C/4 telli SPI |
| Vəzifə | 1/128 |
| Pin Nömrəsi | 31 |
| Sürücü IC | CH1127 |
| Gərginlik | 1.65-3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
X192-2860KSWDG02-C31, diaqonal ölçüsü 1,92 düym olan 160x128 COG qrafik OLED ekran moduludur. Bu OLED ekran modulunun kontur ölçüsü 34,5×48,8×1,4 mm, AA ölçüsü isə 28,908×39,34 mm-dir; paralel interfeysləri, I²C və 4 naqilli SPI seriyalı interfeysləri dəstəkləyən CH1127 nəzarətçi IC ilə təchiz olunub. Məntiq üçün qidalanma gərginliyi 3V, ekran üçün qidalanma gərginliyi isə 12V-dir.
Bu OLED modul tibbi tətbiqlər, ağıllı ev tətbiqləri, ağıllı bina sistemləri, əl cihazı, ağıllı geyilə bilən cihaz və s. üçün uyğundur. -40℃ ilə +70℃ arasında temperatur diapazonunda işləyə bilər; saxlama temperatur diapazonu -40℃ ilə +85℃ arasındadır.
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 270 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 2000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS);
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.
Ən son yeniliyimiz olan 1.92 düymlük kiçik 128x160 nöqtəli OLED ekran modulunu təqdim edirik. Bu qabaqcıl ekran modulunun kompakt ölçüsü və yüksək qətnaməsi onu müxtəlif elektron cihazlar üçün mükəmməl seçim edir.
Cəmi 1,92 düym ölçüdə olan OLED ekran modulu portativ cihazlara, ağıllı saatlara, fitnes izləyicilərinə və digər kompakt elektron cihazlara mükəmməl şəkildə inteqrasiya olunmaq üçün hazırlanmışdır. Böyük ölçüsünə baxmayaraq, 128x160 nöqtəlik yüksək qətnamə ilə aydın vizuallar təqdim edir. İstifadəçilərin cihazlarında canlı rənglərdən, aydın şəkillərdən və hamar qrafikadan zövq ala bilmələrini təmin edin.
Displey modulu ənənəvi LCD ekranlarla müqayisədə bir sıra üstünlüklər təklif edən OLED (üzvi işıq yayan diod) texnologiyası ilə təchiz olunub. OLED displeylər daha yaxşı kontrast, daha geniş baxış bucaqları və daha sürətli cavab müddəti təklif edir. Bu o deməkdir ki, istifadəçilər həm parlaq, həm də tutqun mühitlərdə, eləcə də müxtəlif baxış bucaqlarında əla vizual performans gözləyə bilərlər.
Bundan əlavə, OLED texnologiyası daha nazik və daha yüngül ekran modullarına imkan verir ki, bu da onu portativ cihazlar üçün ideal edir. Enerjiyə qənaət edən dizaynı, LCD ekrana nisbətən daha az enerji sərf etməsini təmin edir və elektron cihazların batareya ömrünü uzatmağa kömək edir. Bu xüsusiyyət, xüsusilə tez-tez doldurulmadan uzun müddət istifadə üçün nəzərdə tutulmuş cihazlar üçün faydalıdır.
Təsirli vizual imkanlarına əlavə olaraq, 1,92 düymlük kiçik 128x160 nöqtəli OLED ekran modulu ekranı da istifadəçi dostu xüsusiyyətlərlə təchiz olunub. O, SPI (Serial Periferik İnterfeys) və I2C (Integrated Circuit) daxil olmaqla birdən çox interfeys seçimini dəstəkləyir və modulu müxtəlif elektron cihazlara qoşmaq və inteqrasiya etmək üçün rahatlıq təmin edir.
İstifadənin asanlığını təmin etmək üçün ekran modulu cihazla asanlıqla naviqasiya və qarşılıqlı əlaqə qurmağı təmin edən sadə bir interfeys ilə hazırlanmışdır. Kompakt ölçüsü, funksionallıqdan və ya ümumi estetikadan ödün vermədən müxtəlif dizaynlara mükəmməl şəkildə uyğunlaşa bilməsini təmin edir.
Xülasə, 1.92 düymlük kiçik 128x160 nöqtəli OLED ekran modulu ekranı kiçik, yüksək qətnaməli ekran tələb edən elektron cihazlar üçün mükəmməl seçimdir. Kompakt ölçüsü, təsirli vizual imkanları və istifadəçi dostu xüsusiyyətləri onu dizaynerlər və istehsalçılar üçün bu qabaqcıl ekran modulu ilə OLED texnologiyasının əzəmətini yaşamaq üçün sinifində ən yaxşı həll yoluna çevirir.