| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 4.96 düym |
| Piksellər | 720×1280 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 61.78×109.82 mm |
| Panel Ölçüsü | 66.40×120.05×1.67 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 262K |
| Parlaqlıq | TBD |
| İnterfeys | MIPI |
| Pin Nömrəsi | 15 |
| Sürücü IC | ILL9881C |
| Arxa işıq növü | 12 ədəd ÇİP-AĞ LED |
| Gərginlik | 3.0~3.6 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
TFT50B030-B0, 720×1280 piksel qətnamə ilə hazırlanmış 4.96 düymlük IPS TFT-LCD ekran moduludur. Bu MIPI LCD Ekran Panelinin modul ölçüsü 66.40×120.05×1.67 mm, AA ölçüsü isə 61.78×109.82 mm-dir.
Modul MIPI DSI Serial interfeysini (2 zolaqlı) dəstəkləyir və daha geniş baxış bucağına malik IPS paneli ilə təchiz olunub. Sol:80 / Sağ:80/ Yuxarı:80 / Aşağı:80 dərəcə (tipik), kontrast nisbəti 1000 (tipik dəyər), Parıltı əleyhinə səth paneli kimi üstünlüklərə malikdir.
Bu 4.96 düymlük MIPI LCD displey portret rejimində işləyir; modulda ILL9881C drayver IC-si, interfeys təchizatı gərginliyi diapazonu 3.0V ilə 3.6V arasında dəyişir.
Panel geniş perspektiv çeşidinə, parlaq rənglərə və doymuş təbiətə malik yüksək keyfiyyətli şəkillərə malikdir. Kiçik sənaye avadanlıqları, təhlükəsizlik monitorinq sistemləri, əl cihazları, sürücülük qeyd cihazları və digər məhsul tətbiqləri üçün çox uyğundur. Bu TFT modulu -20℃-dən +70℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər; saxlama temperaturu -30℃-dən +80℃-ə qədər dəyişir.
Müxtəlif sənaye sahələrinin ehtiyaclarını ödəyən yüksək performanslı displeylərin təqdim edilməsinin vacibliyini başa düşürük. Keyfiyyətə və etibarlılığa sadiqliyimiz sayəsində dünyanın hər yerindəki müştərilərimiz arasında əla nüfuz qazanmışıq.
Vizual ekran texnologiyası üçün yeni standartlar müəyyən edən görkəmli məhsul olan inqilabi 5.0 düymlük orta ölçülü 720x1280 nöqtəli TFT LCD ekran modulu ekranını təqdim edirik. Bu qabaqcıl ekran modulu canlı rənglər, aydın görüntülər və üstün baxış təcrübəsi təmin etmək üçün dəqiqlik və innovativ mühəndisliyə malikdir.
Bu TFT LCD ekran modulunun ekran ölçüsü 5,0 düymdür və oyun oynamaq, video izləmək və ya şəkillərə baxmaq üçün mükəmməl olan immersiv multimedia təcrübəsi üçün geniş yer təmin edir. 720x1280 nöqtəlik HD qətnamə hər bir detalın heyrətamiz aydınlıqla çəkilməsini təmin edir, şəkillərə can verir və ümumi vizual təcrübənizi artırır.
Bu displey modulunda istifadə edilən TFT (Nazik Film Tranzistoru) texnologiyası daha sürətli cavab müddəti, əla baxış bucaqları və azaldılmış enerji istehlakı təmin edir. Bu o deməkdir ki, batareyanın ömrünü pozmadan sorunsuz qrafika və hamar keçidlərdən zövq ala bilərsiniz. Üstün rəng bərpası geniş rəng çeşidini dəqiq şəkildə təsvir edir və canlı vizualları nəzərdə tutulduğu kimi yaşamağa imkan verir.
5.0 düymlük orta ölçülü TFT LCD ekran modulu ekranı, cihazınızla qarşılıqlı əlaqə tərzinizi tamamilə dəyişdirərək, qabaqcıl sensor ekran texnologiyasından da istifadə edir. Responsiv və intuitiv toxunma imkanları ilə menyularda asanlıqla gəzə, ekranlar arasında sürüşdürə və daha interaktiv istifadəçi təcrübəsindən zövq ala bilərsiniz.
Davamlılıq və etibarlılıq bu displey modulunun əsas xüsusiyyətləridir. Möhkəm konstruksiyası və yüksək keyfiyyətli materialları uzunmüddətli işləməyi təmin edir və bu da onu smartfonlar, planşetlər, GPS sistemləri, portativ oyun cihazları və daha çox daxil olmaqla müxtəlif tətbiqlər üçün ideal edir. Modulu quraşdırmaq və müxtəlif cihazlara inteqrasiya etmək də asandır və istehsalçılara narahatlıqsız bir həll təqdim edir.
5.0 düymlük orta ölçülü 720x1280 nöqtəli TFT LCD ekran modulu ekranı ilə vizual ekran texnologiyasının gələcəyini yaşayın. Canlı rənglər, aydın şəkillər və valehedici vizuallar dünyasına qərq olun. Cihazınızı təkmilləşdirin və bu əla məhsulla sonsuz imkanlar açın.