| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 3.97 düym |
| Piksellər | 480×800 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 51.84×86.40 mm |
| Panel Ölçüsü | 55.44×96.17×2.1 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 16.7M |
| Parlaqlıq | 350 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | MIPI |
| Pin Nömrəsi | 15 |
| Sürücü IC | ST7701S |
| Arxa işıq növü | 8 ədəd CHIP-WHITE LED |
| Gərginlik | 2.7~3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
TFT040B029-A0, 480 x 800 piksel qətnamə ilə hazırlanmış 3.97 düymlük IPS TFT-LCD ekran moduludur.
Modul MIPI DSI Serial interfeysini (2 zolaqlı) dəstəkləyir və daha geniş baxış bucağına malik IPS paneli ilə təchiz olunub: Sol:85 / Sağ:85 / Yuxarı:85 / Aşağı:85 dərəcə (tipik), kontrast nisbəti 800 (tipik dəyər), parlaqlıq 350 cd/m² (tipik dəyər), Parıltıya Qarşı Səth paneli.
Bu 3.97 düymlük MIPI LCD displey portret rejimində işləyir; modulda ST7701S drayver IC-si, interfeys təchizatı gərginliyi diapazonu 2.7V ilə 3.3V arasında dəyişir.
Panel geniş perspektiv çeşidinə, parlaq rənglərə və doymuş təbiətə malik yüksək keyfiyyətli şəkillərə malikdir.
Kiçik sənaye avadanlıqları, təhlükəsizlik monitorinq sistemləri, əl cihazları, sürücülük qeyd cihazları və digər məhsul tətbiqləri üçün çox uyğundur.
Bu TFT modulu -20℃-dən +70℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər; saxlama temperaturu -30℃-dən +80℃-ə qədər dəyişir.