| Ekran Növü | OLED |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.54 düym |
| Piksellər | 64×128 Nöqtələr |
| Ekran Rejimi | Passiv Matris |
| Aktiv Sahə (AA) | 17.51×35.04 mm |
| Panel Ölçüsü | 21.51×42.54×1.45 mm |
| Rəng | Ağ |
| Parlaqlıq | 70 (Min)cd/m² |
| Sürücülük Metodu | Xarici təchizat |
| İnterfeys | I²C/4 telli SPI |
| Vəzifə | 1/64 |
| Pin Nömrəsi | 13 |
| Sürücü IC | SSD1317 |
| Gərginlik | 1.65-3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -40 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -40 ~ +85°C |
X154-6428TSWXG01-H13 1.54 düymlük Qrafik OLED Ekran Modulu
Texniki Xüsusiyyətlər:
Əsas Xüsusiyyətlər:
Tətbiqlər:
Performans Üstünlükləri:
X154-6428TSWXG01-H13 OLED modulumuz aşağıdakıları təmin edir:
Niyə bu Modulu Seçməlisiniz?
Mühəndislər və dizaynerlər bu OLED displeyi aşağıdakılar üçün seçirlər:
1. İncə - Arxa işığa ehtiyac yoxdur, öz-özünə şüalanır;
2. Geniş baxış bucağı: Sərbəst dərəcə;
3. Yüksək Parlaqlıq: 95 cd/m²;
4. Yüksək kontrast nisbəti (Qaranlıq Otaq): 10000:1;
5. Yüksək cavab sürəti (<2μS);
6. Geniş Əməliyyat Temperaturu;
7. Daha az enerji istehlakı.