| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 0.71 düym |
| Piksellər | 160×160 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 18×18 mm |
| Panel Ölçüsü | 20.12×22.3×1.81 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65K |
| Parlaqlıq | 350 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | RGB |
| Pin Nömrəsi | 12 |
| Sürücü IC | GC9D01 |
| Arxa işıq növü | 1 ədəd ÇİP-AĞ LED |
| Gərginlik | 2.5~3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N071-1616TBBIG01-H12, 160x160 piksel qətnaməli 0,71 düym diametrli ekrana malik dairəvi IPS TFT-LCD ekrandır. Bu dəyirmi TFT ekran, SPI interfeysi vasitəsilə əlaqə qura bilən GC9D01 drayver IC ilə qurulmuş IPS TFT-LCD panelindən ibarətdir.
N071-1616TBBIG01-H12, daha yüksək kontrast, ekran və ya piksel söndürüldükdə əsl qara fon və daha geniş baxış bucağına malik IPS (müstəvidə keçid) panelidir. Sol:80 / Sağ:80 / Yuxarı:80 / Aşağı:80 dərəcə (tipik), kontrast nisbəti 1200:1 (tipik dəyər), parlaqlıq 350 cd/m².
LCM-in enerji təchizatı gərginliyi 2.4V-dan 3.3V-a qədərdir, tipik dəyəri 2.8V-dir. Ekran modulu kompakt cihazlar, geyilə bilən cihazlar, ev avtomatlaşdırma məhsulları, ağ məhsullar, video sistemləri və s. üçün uyğundur. -20℃-dan + 70℃-a qədər temperaturda və -30℃-dan +80℃-a qədər saxlama temperaturunda işləyə bilər.