| Ekran Növü | TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.06 düym |
| Piksellər | 96×160 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 13.824×23.04 mm |
| Panel Ölçüsü | 16.12*29.76*1.69 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65K |
| Parlaqlıq | 400 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | 4 Xəttli SPI |
| Pin Nömrəsi | 13 |
| Sürücü IC | GC9107 |
| Arxa işıq növü | 1 ədəd ÇİP-AĞ LED |
| Gərginlik | 2.5~3.3 V |
| Çəki | 1,3 q |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N106-1609TBBIG41-H13, kiçik ölçülü 1.06 düymlük IPS geniş bucaqlı TFT-LCD ekran moduludur.
Bu kiçik ölçülü TFT-LCD panelin qətnaməsi 96x160 piksel, daxili GC9107 nəzarətçi IC, 4 naqilli SPI interfeysini dəstəkləyir, 2.5V ~ 3.3V təchizatı gərginliyi (VDD) diapazonu, 400 cd/m² modul parlaqlığı və 800 kontrastı var.
Modul inkişaf etmiş bir ekran panelidir, geniş bucaqlı IPS texnologiyası üstün baxış təcrübəsi, canlı rənglər və yüksək keyfiyyətli şəkillər təqdim edir.
Kompakt ölçüsü və təsirli temperatur müqaviməti ilə panel geyilə bilən cihazlar və tibbi cihazlar da daxil olmaqla müxtəlif tətbiqlər üçün idealdır.
Vizual təcrübənizi artırmaq və texnologiyanın əsl gücünün şahidi olmaq üçün N106-1609TBBIG41-H13 istifadə edin.
Bu modulun işləmə temperaturu -20 ℃ ilə 70 ℃, saxlama temperaturu isə -30 ℃ ilə 80 ℃ arasındadır.
Ən son innovativ məhsulumuz olan 1.06 düymlük kiçik ölçülü 96 RGB × 160 nöqtəlik TFT LCD ekran modulu ekranını təqdim edirik. Bu inanılmaz məhsul qabaqcıl texnologiyanı nümayiş etdirir və misilsiz vizual təcrübə təqdim edir. Kompakt ölçüsü və üstün funksionallığı ilə monitorlara baxış və qarşılıqlı əlaqə tərzimizi inqilab edir.
1.06 düymlük kiçik ölçülü TFT LCD modul ekranı 96 RGB × 160 nöqtə yüksək qətnaməyə malikdir və bu da aydın və incə görüntülər təmin edir. İstər foto, video izləyin, istərsə də oyun oynayın, hər detal həqiqətən immersiv bir təcrübə üçün canlanır. Canlı rənglər və kəskin kontrastlar məzmununuza dərinlik və canlılıq qatır və izləməyi xoş edir.
Bu displey modulunun görkəmli xüsusiyyətlərindən biri onun kiçik ölçüsüdür. Cəmi 1,06 düym ölçüsündədir və bu da onu ağıllı saatlar, fitnes izləyiciləri və IoT cihazları kimi kompakt cihazlar üçün ideal edir. İndi daha müxtəlif istifadəçi təcrübəsi üçün ən kiçik cihazda yüksək keyfiyyətli ekrana sahib ola bilərsiniz.
TFT LCD ekran modulu ekranı həmçinin geniş baxış bucaqlarına malikdir və bu da məzmunun keyfiyyətdən ödün vermədən bütün bucaqlardan asanlıqla izlənilməsini təmin edir. İstər öndən, istərsə də yandan baxsanız, eyni səviyyədə aydınlıq və zəngin rənglər əldə edirsiniz.
Bu məhsulun digər diqqətəlayiq cəhəti onun enerji səmərəliliyidir. Aşağı enerji istehlakı cihazınızın batareya ömrünü uzadır və bu da onu portativ elektronika üçün ideal edir. Artıq batareyanızın tükənməsi barədə narahat olmadan saatlarla əyləncədən zövq ala bilərsiniz.
Bundan əlavə, 1,06 düymlük kiçik ölçülü TFT LCD ekran modulu ekranı mövcud sistemlərə asanlıqla inteqrasiya edilə bilər. Sadə interfeys və müxtəlif platformalarla uyğunluq sayəsində, məhsul dizaynınıza sorunsuz şəkildə inteqrasiya oluna bilər və bu da inkişaf prosesi zamanı vaxt və səyə qənaət etməyə imkan verir.
Bir sözlə, 1.06 düymlük kiçik ölçülü 96 RGB × 160 nöqtəlik TFT LCD ekran modulu ekranı ekran sahəsində oyun dəyişdiricisidir. Kompakt ölçüsü, yüksək qətnaməsi, geniş baxış bucağı və enerji səmərəliliyi onu müxtəlif tətbiqlər üçün ideal hala gətirir. Bu innovativ məhsulla ekran texnologiyasının gələcəyini yaşayın.