| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.33 düym |
| Piksellər | 240×240 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 23.4×23.4 mm |
| Panel Ölçüsü | 26.16×29.22×1.5 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65K |
| Parlaqlıq | 350 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | SPI / MCU |
| Pin Nömrəsi | 12 |
| Sürücü IC | ST7789V3 |
| Arxa işıq növü | 2 ədəd ÇİP-AĞ LED |
| Gərginlik | 2.4~3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12, 1,33 düymlük diaqonal kvadrat ekrana və 240x240 piksel qətnaməyə malik TFT-LCD Moduludur.
Bu kvadrat LCD ekran, daha yüksək kontrast, ekran və ya piksel söndürüldükdə tam qara fon və daha geniş baxış bucaqları olan Sol:80 / Sağ:80 / Yuxarı:80 / Aşağı:80 dərəcə (tipik), 800:1 kontrast nisbəti (tipik dəyər), 350 cd/m² parlaqlıq (tipik dəyər) və parıltı əleyhinə şüşə səth kimi üstünlüklərə malik IPS panelini qəbul edir.
Modul, SPI interfeysləri vasitəsilə dəstəkləyə bilən ST7789V3 sürücü IC ilə təchiz edilmişdir.
LCM-in enerji təchizatı gərginliyi 2.4V-dən 3.3V-ə qədərdir, tipik dəyəri 2.8V-dir. Ekran modulu kompakt cihazlar, geyilə bilən cihazlar, ev avtomatlaşdırma məhsulları, ağ məhsullar, video sistemlər, tibbi alətlər və s. üçün uyğundur.
-20℃-dən +70℃-ə qədər temperaturda və -30℃-dən +80℃-ə qədər saxlama temperaturunda işləyə bilər.
①Son tətbiqlərin dərin və hərtərəfli anlaşılması;
②Müxtəlif displey növlərinin xərc və performans üstünlüklərinin təhlili;
③Ən uyğun ekran texnologiyasını seçmək üçün müştərilərlə izahat və əməkdaşlıq;
④Proses texnologiyaları, məhsul keyfiyyəti, xərclərə qənaət, çatdırılma cədvəli və s. sahələrində davamlı təkmilləşdirmələr üzərində işləmək.