| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 0.96 düym |
| Piksellər | 80×160 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 10.8×21.7 mm |
| Panel Ölçüsü | 13.5×27.95×1.5 mm |
| Rəng | 65K |
| Parlaqlıq | 400(Min)cd/m² |
| İnterfeys | SPI / MCU |
| Pin Nömrəsi | 13 |
| Sürücü IC | ST7735S |
| Arxa işıq növü | 1 ədəd ÇİP-AĞ LED |
| Gərginlik | -0.3~4.6 V |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N096-1608TBBIG11-H13, vizual təcrübənizi dəyişdirəcək 0.96 düymlük IPS kiçik TFT LCD ekran moduludur. TFT ekran modulu 80 x 160 piksel qətnaməyə malikdir və heyrətamiz dərəcədə aydın və canlı görüntülər təqdim etmək üçün hazırlanmışdır.
Ekran modulu ST7735S nəzarətçi IC ilə təchiz olunub və ekranla cihaz arasında sorunsuz və səmərəli əlaqəni təmin etmək üçün 4 naqilli SPI interfeysini dəstəkləyir. 2.5V-dən 3.3V-ə qədər geniş təchizat gərginliyi (VDD) diapazonu onu müxtəlif elektron sistemlərlə uyğunlaşdırır və rahatlıq və istifadə rahatlığı təmin edir.
Bu 0.96 düymlük TFT LCD displeyin ən diqqətəlayiq xüsusiyyətlərindən biri onun daxili IPS (Daxili Keçid) panelidir. Bu texnologiya daha geniş baxış bucağı təklif edir: sol: 80 / sağ: 80 / yuxarı: 80 / aşağı: 80 dərəcə (tipik), bu da istifadəçilərə bütün bucaqlardan aydın və canlı vizual görüntülərdən zövq almağa imkan verir. İstər video izləyin, istər foto izləyin, istərsə də oyun oynayın, ekran üstün vizual təcrübə təmin edir.
400 cd/m² modul parlaqlığı və 800 kontrast nisbəti ilə bu TFT LCD ekran modulu məzmununuzu canlandırmaq üçün zəngin və dinamik rənglər təqdim edir. İstər sənaye tətbiqləri, istər istehlakçı elektronikası, istərsə də geyilə bilən cihazlar üçün istifadə etməyinizdən asılı olmayaraq, bu ekran əla görüntü keyfiyyətinə zəmanət verir.
N096-1608TBBIG11-H13 geyilə bilən cihazlar, tibbi alətlər, elektron siqaret kimi tətbiqlər üçün çox uyğundur. Bu modulun işləmə temperaturu -20 ℃ ilə 70 ℃, saxlama temperaturu isə -30 ℃ ilə 80 ℃ arasındadır.