| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.77 düym |
| Piksellər | 128×160 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | SAAT 12 |
| Aktiv Sahə (AA) | 28.03×35.04 mm |
| Panel Ölçüsü | 34×45.83×2.2 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65K |
| Parlaqlıq | 350 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | SPI / MCU |
| Pin Nömrəsi | 14 |
| Sürücü IC | ST7735 |
| Arxa işıq növü | 2 ədəd ÇİP-AĞ LED |
| Gərginlik | 2.5~3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N177-1216TCWPG01-H14, kiçik ölçülü 1.77 düymlük IPS geniş bucaqlı TFT-LCD ekran moduludur.
Bu kiçik ölçülü TFT-LCD panelin qətnaməsi 170×320 pikseldir. Ekran modulu ST7735 nəzarətçi IC ilə təchiz olunub, SPI və RGB interfeysini dəstəkləyir, təchizatı gərginliyi (VDD) diapazonu 2.5V~3.3V, modul parlaqlığı 350 cd/m² və kontrast 300-dür.
N177-1216TCWPG01-H14, optimal baxış bucaqlarını təmin edən 12 saatlıq baxış bucağına malikdir və harada olmağınızdan asılı olmayaraq kristal kimi təmiz şəkillərdən zövq almağa imkan verir.
SPI/MCU interfeys seçimləri sizə ekranı istədiyiniz cihaza problemsiz şəkildə qoşmaq üçün rahatlıq verir.
Bundan əlavə, 350 cd/m² parlaqlıq vizuallarınızın canlı və canlı olmasını təmin edir və ümumi baxış təcrübənizi artırır. Geyilə bilən cihazlar, əl cihazları, təhlükəsizlik monitorinq sistemi kimi tətbiqlər üçün çox uyğundur.
Bu modulun işləmə temperaturu -20 ℃ ilə 70 ℃, saxlama temperaturu isə -30 ℃ ilə 80 ℃ arasındadır.
Ən son innovativ məhsulumuz olan 1.77 düymlük kiçik ölçülü 128 RGB×160 nöqtəlik TFT LCD ekran modul ekranını təqdim edirik. Bu kompakt, lakin güclü ekran, portativ elektronikadan tutmuş ağıllı cihazlara qədər müxtəlif tətbiqlər üçün immersiv vizual təcrübə təqdim etmək üçün hazırlanmışdır.
Bu TFT LCD ekran modulu 128 RGB × 160 bal qətnaməsinə malikdir ki, bu da aydın və canlı görüntülər təqdim edir və istifadəçilərə ultra aydın və heyrətamiz vizual effektlərdən zövq almağa imkan verir. Kiçik ölçü portativliyi artırır və smartfonlar, oyun konsolları və MP3 pleyerlər kimi əl cihazları üçün ideal hala gətirir.
Bu displey modulunun görkəmli xüsusiyyətlərindən biri zəngin rəng bərpası imkanlarıdır. Daha dəqiq və canlı rənglər üçün geniş rəng gamutu təmin edən 128 RGB×160 nöqtəsinə malikdir. İstər fotolara baxarkən, istər videolara baxarkən, istərsə də oyun oynayarkən, bu TFT LCD displey modulu məzmununuzu həqiqətən canlandıracaq.
Kiçik ölçüsünə baxmayaraq, bu displey modulu fövqəladə çoxfunksiyalılıq təklif edir. Yüksək təzələmə sürəti hamar keçidləri təmin edir, hərəkət bulanıqlığını minimuma endirir və sorunsuz baxış təcrübəsi təmin edir. Geniş baxış bucağı istifadəçilərə ekranı bütün bucaqlardan aydın görməyə imkan verir və bu da onu keyfiyyətdən ödün vermədən məzmunu başqaları ilə paylaşmaq üçün əlverişli edir.
Bundan əlavə, bu TFT LCD ekran modulu davamlılıq və etibarlılıq üçün hazırlanmışdır. Ekran cızıqlara davamlıdır və açıq havada istifadə üçün parıltı əleyhinə örtüyə malikdir. Enerjiyə qənaət edən dizaynı batareyanın ömrünü uzadır və portativ cihazlar üçün ideal edir.
Bundan əlavə, istifadəçi dostu interfeysi sayəsində ekran modulu mövcud sistemlərə asanlıqla inteqrasiya olunur. Sürətli və problemsiz quraşdırma üçün sadə bir "qoş və işlə" sistemi ilə təchiz olunub. Müxtəlif əməliyyat sistemləri ilə uyğun olan bu ekran modulu rahat istifadəçi təcrübəsini təmin etmək üçün cihazınızla problemsiz şəkildə inteqrasiya olunur.
Ümumilikdə, 1,77 düymlük kiçik ölçülü 128 RGB × 160 nöqtəlik TFT LCD ekran modulu müxtəlif tətbiqlər üçün güclü və çox yönlü bir həlldir. Kompakt ölçüsü, canlı rəngləri və davamlılığı onu portativ elektronika, oyun cihazları və daha çox şey üçün ən yaxşı seçim halına gətirir. Bu qabaqcıl ekran modulu ilə vizual təcrübənizi təkmilləşdirin və canlı rənglər və heyrətamiz vizuallar dünyasından zövq alın.