| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.90 düym |
| Piksellər | 170×320 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 22.7×42.72 mm |
| Panel Ölçüsü | 25.8×49.72×1.43 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65K |
| Parlaqlıq | 350(Min)cd/m² |
| İnterfeys | SPI / MCU/RGB |
| Pin Nömrəsi | 30 |
| Sürücü IC | ST7789 |
| Arxa işıq növü | 4 ədəd CHIP-WHITE LED |
| Gərginlik | 2.4~3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N190-1732TBWPG01-C30 kiçik ölçülü 1.90 düymlük IPS geniş bucaqlı TFT-LCD ekran moduludur.
Bu kiçik ölçülü TFT-LCD panelin qətnaməsi 170 × 320 pikseldir.
Ekran modulu ST7789 nəzarətçi IC ilə təchiz olunub, SPI, MCU və RGB kimi müxtəlif interfeysləri dəstəkləyir, 2.4V ~ 3.3V təchizatı gərginliyi (VDD) diapazonuna, 350 cd/m² modul parlaqlığına (tipik dəyər) və 800 kontrastına (tipik dəyər) malikdir.
Bu 1.90 düymlük TFT-LCD ekran modulu portret rejimində işləyir və panel geniş bucaqlı IPS (Müvəqqəti Switching) texnologiyasından istifadə edir.
Baxış diapazonu sol: 80/sağ: 80/yuxarı: 80/aşağı: 80 dərəcədir. Panel geniş perspektiv çeşidinə, parlaq rənglərə və doymuş təbiətə malik yüksək keyfiyyətli şəkillərə malikdir.
Geyilə bilən cihazlar, əl cihazları, təhlükəsizlik monitorinq sistemi kimi tətbiqlər üçün çox uyğundur.
Bu modulun işləmə temperaturu -20 ℃ ilə 70 ℃, saxlama temperaturu isə -30 ℃ ilə 80 ℃ arasındadır.
Ekran texnologiyası sahəsində qabaqcıl bir innovasiya olan kiçik ölçülü 170 RGB × 320 nöqtəli TFT LCD ekran modulu ekranını təqdim etdi.
Bu kiçik ölçülü displey modulu zərif və kompakt dizayna malikdir və bu da onu yerin məhdud olduğu müxtəlif tətbiqlər üçün uyğun edir. Cəmi 1,90 düym ölçüdə olan bu TFT LCD displey vizual keyfiyyətdən ödün vermədən istənilən cihaza mükəmməl uyğunlaşmaq üçün hazırlanmışdır.
170 RGB × 320 nöqtəlik heyrətamiz qətnaməyə malik displey modulu aydın və canlı görüntülər yaradır və istifadəçilər üçün immersiv baxış təcrübəsi təmin edir. İstər ağıllı saat, istər portativ oyun konsolu, istərsə də hər hansı digər əl cihazı dizayn etməyinizdən asılı olmayaraq, bu displey məhsulunuzun vizual cəlbediciliyini və istifadə rahatlığını artıracaq.
TFT (İncə Film Tranzistoru) texnologiyası ilə təchiz olunmuş bu displey modulu üstün rəng dəqiqliyi və geniş baxış bucaqları təklif edir və istifadəçilərə demək olar ki, istənilən bucaqdan kristal kimi təmiz vizual görüntülərdən zövq almağa imkan verir. Ekranda göstərilən canlı və parlaq rənglər istifadəçinin diqqətini cəlb edəcəyinə əmindir və bu displey modulunu reklam və ya tanıtım məqsədləri üçün ideal edir.
İstifadəsi asan interfeysi və istifadəçi dostu idarəetmələri ilə bu ekran modulunu cihazınıza inteqrasiya etmək çox asandır. Kompakt ölçüsü və yüngül dizaynı onu mobil tətbiqlər üçün portativ bir həll halına gətirir.
Bundan əlavə, bu TFT LCD ekran modulu əla davamlılıq və etibarlılıq təklif edir və cihazınızın uzun ömürlü olmasını təmin edir. Möhkəm konstruksiyası zərbəyə və titrəməyə davamlılıq təmin edir və bu da onu sərt mühitlərdə istifadə üçün uyğun edir.
Ümumilikdə, kiçik ölçülü 170 RGB × 320 nöqtəli TFT LCD ekran modulu əla vizual effektləri, kompakt dizaynı və davamlılığı özündə birləşdirən çox yönlü yüksək performanslı ekran həllidir. Bu ekran modulunu inteqrasiya edərək məhsulunuzun istifadəçi təcrübəsini təkmilləşdirin və cihazınızın funksionallığı üçün yeni imkanlar açın.