| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 2.00 düym |
| Piksellər | 240×320 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 30.6×40.82 mm |
| Panel Ölçüsü | 34.6×47.8×2.05 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 262K |
| Parlaqlıq | 350 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | SPI / MCU/RGB |
| Pin Nömrəsi | 22 |
| Sürücü IC | ST7789 |
| Arxa işıq növü | 3 ədəd CHIP-WHITE LED |
| Gərginlik | 2.4~3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22, 240x320 piksel qətnamə ilə 2 düymlük IPS TFT-LCD-dir. SPI, MCU və RGB kimi müxtəlif interfeysləri dəstəkləyir və istənilən layihəyə sorunsuz inteqrasiya üçün rahatlıq təmin edir. Ekranın 350 cd/m² parlaqlığı, hətta parlaq işıqlandırma şəraitində belə aydın və canlı vizual görüntülər təmin edir. Monitor, rahat və səmərəli işləməyi təmin etmək üçün qabaqcıl ST7789 drayver IC-dən istifadə edir.
N200-2432KHWIG07-C22 geniş bucaqlı IPS (Müstəvidə Keçid) texnologiyasını tətbiq edir. Baxış diapazonu sol: 80/sağ: 80/yuxarı: 80/aşağı: 80 dərəcədir. Kontrast nisbəti 1500:1 və aspekt nisbəti 3:4-dür (tipik dəyər). Analoq üçün təchizat gərginliyi 2.4V-dan 3.3V-a qədərdir (tipik dəyər 2.8V-dir). IPS paneli geniş baxış bucaqlarına, parlaq rənglərə və doymuş və təbii yüksək keyfiyyətli şəkillərə malikdir. Bu TFT-LCD modulu -20℃-dan +70℃-a qədər temperaturda işləyə bilər və saxlama temperaturu -30℃-dan +80℃-a qədər dəyişir.
"New Vision Technology Co., Ltd." şirkətinin baş ofisi Şençjendə yerləşir və güclü tədqiqat və inkişaf imkanları ilə 15 ildir ki, müştərilərə xidmət göstərir. Biz dünyanın hər yerindəki müştərilərə yüksək keyfiyyətli ekran və texniki xidmətlər göstərməyə sadiqik. N200-2432KHWIG07-C22 kimi məhsullarımız etibarlılığı, sabitliyi və səmərəliliyi ilə tanınır.