| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 0.87 düym |
| Piksellər | 50 x 120 Nöqtə |
| Baxış istiqaməti | BÜTÜN RƏYLƏR |
| Aktiv Sahə (AA) | 8.49 x 20.37 mm |
| Panel Ölçüsü | 10.8 x 25.38 x 2.13 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65K |
| Parlaqlıq | 350 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | 4 Xəttli SPI |
| Pin Nömrəsi | 13 |
| Sürücü IC | GC9D01 |
| Arxa işıq növü | 1 Ağ LED |
| Gərginlik | 2.5~3.3 V |
| Çəki | 1.1 |
| İşləmə temperaturu | -20 ~ +60 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N087-0512KTBIG41-H13, 50x120 piksel qətnamə ilə 0,87 düymlük IPS TFT-LCD-dir. SPI kimi müxtəlif interfeysləri dəstəkləyir və istənilən layihəyə sorunsuz inteqrasiya üçün rahatlıq təmin edir. Ekranın 350 cd/m² parlaqlığı, hətta parlaq işıqlandırma şəraitində belə aydın və canlı vizual görüntülər təmin edir. Monitor, rahat və səmərəli işləməyi təmin etmək üçün qabaqcıl GC9D01 drayver IC-dən istifadə edir.
N087-0512KTBIG41-H13 geniş bucaqlı IPS (Müstəvidə Keçid) texnologiyasını tətbiq edir. Baxış diapazonu sol: 70/sağ: 70/yuxarı: 70/aşağı: 70 dərəcədir. Kontrast nisbəti 1000:1 və aspekt nisbəti 3:4-dür (tipik dəyər). Analoq üçün təchizat gərginliyi 2.5V-dən 3.3V-ə qədərdir (tipik dəyər 2.8V-dir). IPS paneli geniş baxış bucaqlarına, parlaq rənglərə və doymuş və təbii yüksək keyfiyyətli şəkillərə malikdir. Bu TFT-LCD modulu -20℃-dən +60℃-ə qədər temperaturda işləyə bilər və saxlama temperaturu -30℃-dən +80℃-ə qədər dəyişir.