| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brand adı | WİSEVİSİON |
| Sölçü | 0.85 düym |
| Piksellər | 128×128 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə(A).A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Panel Ölçüsü | 17.58 x 20.82 x1.5 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65K |
| Parlaqlıq | 300 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | SPI / MCU |
| Pin Nömrəsi | 12 |
| Sürücü IC | GC9107 |
| Arxa işıq növü | 1ÇİP-AĞ LED |
| Gərginlik | 2.4~3.3 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12, kiçik ölçülü 0,85 düymlük IPS geniş bucaqlı TFT-LCD ekran moduludur. Bu kiçik ölçülü TFT-LCD paneli 128x128 piksel qətnaməyə, daxili GC9107 nəzarətçi IC-yə, 4 naqilli SPI interfeysinə, 2,4V ~ 3,3V təchizatı gərginliyi (VDD) diapazonuna, 300 cd/m² modul parlaqlığına və 1200 kontrastına malikdir.
Bu modul birbaşa ekran rejimindədir və panel geniş bucaqlı IPS (Müstəvidə Keçid) texnologiyasından istifadə edir. Baxış diapazonu sol: 80/sağ: 80/yuxarı: 80/aşağı: 80 dərəcədir. IPS panelində geniş baxış bucaqları, parlaq rənglər və doymuş və təbii yüksək keyfiyyətli şəkillər mövcuddur. Geyilə bilən cihazlar və tibbi alətlər kimi tətbiqlər üçün çox uyğundur. Bu modulun işləmə temperaturu -20 ℃ ilə 70 ℃, saxlama temperaturu isə -30 ℃ ilə 80 ℃ arasındadır.
N085-1212TBWIG42-H12, hamar və cavabdeh performans təmin edən qabaqcıl GC9107 drayver IC ilə təchiz olunub. Bu, məzmununuzun heç bir gecikmə və ya təhrif olmadan qüsursuz şəkildə çatdırılmasını təmin edir. İstər yüksək qətnaməli video izləyin, istərsə də ətraflı qrafika göstərin, bu TFT ekran modulu bunu asanlıqla idarə edə bilər.