N286-3796KBWIG01-C24, kiçik ölçülü 2.86 düymlük IPS geniş bucaqlı TFT-LCD ekran moduludur. Bu kiçik ölçülü TFT-LCD paneli 376 × 960 piksel qətnaməyə malikdir. Ekran modulu ST7701S nəzarətçi IC ilə təchiz olunub, MIPI interfeysini dəstəkləyir, 2.4V ~ 3.3V təchizatı gərginliyi (VDD) diapazonuna malikdir, modul parlaqlığı 350 cd/m² (tipik dəyər) və kontrast 1200 (tipik dəyər) təşkil edir.
Bu 2.86 düymlük TFT-LCD ekran modulu portret rejimində işləyir və panel geniş bucaqlı IPS (Müstəvidə Keçid) texnologiyasından istifadə edir. Baxış diapazonu sol: 80/sağ: 80/yuxarı: 80/aşağı: 80 dərəcədir. Panel geniş perspektiv diapazonuna, parlaq rənglərə və doymuş təbiətə malik yüksək keyfiyyətli şəkillərə malikdir. Geyilə bilən cihazlar, əl cihazları, təhlükəsizlik monitorinq sistemi kimi tətbiqlər üçün çox uyğundur. Bu modulun işləmə temperaturu -20 ℃ ilə 70 ℃, saxlama temperaturu isə -30 ℃ ilə 80 ℃ arasındadır.
| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brand adı | WİSEVİSİON |
| Sölçü | 2.86düym |
| Piksellər | 376×960 Nöqtə |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (A.A) | 26.51×67.68 mm |
| Panel Ölçüsü | 31.2×76.6×2.13 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 262K |
| Parlaqlıq | 320 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | MIPI |
| Pin Nömrəsi | 24 |
| Sürücü IC | ST7701S |
| Arxa işıq növü | 4 ədəd CHIP-WHITE LED |
| Gərginlik | 2.4~3.3 V |
| Çəki | 1.2 |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
Geniş ekran çeşidi: Monoxrom OLED, TFT, CTP daxil olmaqla;
Ekran həlləri: İstehsal alətləri, xüsusi FPC, arxa işıq və ölçü daxil olmaqla; Texniki dəstək və dizayn
Son tətbiqlərin dərin və hərtərəfli anlaşılması;
Müxtəlif displey növlərinin xərc və performans üstünlüklərinin təhlili;
Ən uyğun ekran texnologiyasını seçmək üçün müştərilərlə izahat və əməkdaşlıq;
Proses texnologiyaları, məhsul keyfiyyəti, xərclərə qənaət, çatdırılma cədvəli və s. sahələrində davamlı təkmilləşdirmələr üzərində işləmək.
S: 1. Nümunə sifariş verə bilərəmmi?
A: Bəli, keyfiyyəti yoxlamaq və sınaqdan keçirmək üçün nümunə sifarişini qəbul edirik.
S: 2. Nümunə üçün aparıcı vaxt nə qədərdir?
A: Mövcud nümunənin 1-3 günə, xüsusi nümunənin 15-20 günə ehtiyacı var.
S: 3. Hər hansı bir MOQ limitiniz varmı?
A: Bizim MOQ 1 ədəddir.
S: 4. Zəmanət nə qədərdir?
A: 12 ay.
S: 5. Nümunələri göndərmək üçün tez-tez hansı ekspressdən istifadə edirsiniz?
A: Biz adətən nümunələri DHL, UPS, FedEx və ya SF vasitəsilə göndəririk. Adətən çatdırılma 5-7 gün çəkir.
S: 6. Məqbul ödəniş müddətiniz nədir?
A: Adətən ödəniş müddətimiz T/T-dir. Digərləri ilə danışıqlar aparıla bilər.