| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.47 düym |
| Piksellər | 172×320 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Panel Ölçüsü | 19.75 x 36.86 x1.56 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65 min |
| Parlaqlıq | 350 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | QSP/MCU |
| Pin Nömrəsi | 8 |
| Sürücü IC | GC9307 |
| Arxa işıq növü | 3 AĞ LED |
| Gərginlik | -0.3~4.6 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08, 172*320 piksel qətnamə ilə 1,47 düymlük IPS TFT-LCD-dir. SPI kimi müxtəlif interfeysləri dəstəkləyir və istənilən layihəyə sorunsuz inteqrasiya üçün rahatlıq təmin edir. Ekranın 350 cd/m² parlaqlığı, hətta parlaq işıqlandırma şəraitində belə aydın və canlı vizual görüntülər təmin edir. Monitor, rahat və səmərəli işləməyi təmin etmək üçün qabaqcıl GC9307 drayver IC-dən istifadə edir.
N147-1732THWIG49-C08 geniş bucaqlı IPS (Müstəvidə Keçid) texnologiyasını tətbiq edir. Baxış diapazonu sol: 80/sağ: 80/yuxarı: 80/aşağı: 80 dərəcədir. Kontrast nisbəti 1500:1 və aspekt nisbəti 3:4-dür (tipik dəyər). Analoq üçün qidalanma gərginliyi -0.3V-dan 4.6V-a qədərdir (tipik dəyər 2.8V-dir). IPS paneli geniş baxış bucaqlarına, parlaq rənglərə və doymuş və təbii yüksək keyfiyyətli şəkillərə malikdir. Bu TFT-LCD modulu -20℃-dan +70℃-a qədər temperaturda işləyə bilər və saxlama temperaturu -30℃-dan +80℃-a qədər dəyişir.