| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.46 düym |
| Piksellər | 80×160 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | BÜTÜN RƏYLƏR |
| Aktiv Sahə (AA) | 16.18×32.35 mm |
| Panel Ölçüsü | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65 min |
| Parlaqlıq | 350 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | 4 Xəttli SPI |
| Pin Nömrəsi | 13 |
| Sürücü IC | GC9107 |
| Arxa işıq növü | 3 AĞ LED |
| Gərginlik | -0.3~4.6 V |
| Çəki | 1.1 |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13, 80x160 piksel qətnamə ilə 1,46 düymlük IPS TFT-LCD-dir. SPI, MCU və RGB kimi müxtəlif interfeysləri dəstəkləyir və istənilən layihəyə sorunsuz inteqrasiya üçün rahatlıq təmin edir. Ekranın 350 cd/m² parlaqlığı, hətta parlaq işıqlandırma şəraitində belə aydın və canlı vizual görüntülər təmin edir. Monitor, rahat və səmərəli işləməyi təmin etmək üçün qabaqcıl GC9107 drayver IC-dən istifadə edir.
N146-0816KTBPG41-H13 geniş bucaqlı IPS (Müstəvidə Keçid) texnologiyasından istifadə edir. Baxış diapazonu sol: 80/sağ: 80/yuxarı: 80/aşağı: 80 dərəcədir. Kontrast nisbəti 800:1 və aspekt nisbəti 3:4-dür (tipik dəyər). Analoq üçün təchizat gərginliyi -0.3V-dan 4.6V-a qədərdir (tipik dəyər 2.8V-dir). IPS paneli geniş baxış bucaqlarına, parlaq rənglərə və doymuş və təbii yüksək keyfiyyətli şəkillərə malikdir. Bu TFT-LCD modulu -20℃-dan +70℃-a qədər temperaturda işləyə bilər və saxlama temperaturu -30℃-dan +80℃-a qədər dəyişir.