| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 1.28 düym |
| Piksellər | 240×240 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 32.4×32.4 mm |
| Panel Ölçüsü | 35.6×38.1×1.6 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 65K |
| Parlaqlıq | 350 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | SPI / MCU |
| Pin Nömrəsi | 12 |
| Sürücü IC | GC9A01 |
| Arxa işıq növü | 1 ədəd ÇİP-AĞ LED |
| Gərginlik | 2.5~3.3 V |
| Çəki | 1,2 q |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12, 240x240 piksel qətnamə ilə 1,28 düym diametrli ekrana malik dairəvi IPS TFT-LCD ekrandır.
Bu dəyirmi TFT displey, SPI interfeysi vasitəsilə əlaqə qura bilən GC9A01 drayver IC ilə qurulmuş IPS TFT-LCD paneldən ibarətdir.
N128-2424THWIG04-H12, daha yüksək kontrast, ekran və ya piksel söndürüldükdə əsl qara fon və daha geniş baxış bucağına malik IPS (müstəvidə keçid) panelidir. Sol:85 / Sağ:85 / Yuxarı:85 / Aşağı:85 dərəcə (tipik), kontrast nisbəti 1100:1 (tipik dəyər), parlaqlıq 350 cd/m².
LCM-in enerji təchizatı gərginliyi 2,5V-dən 3,3V-ə qədərdir, tipik dəyəri 2,8V-dir.
Ekran modulu kompakt cihazlar, geyilə bilən cihazlar, ev avtomatlaşdırma məhsulları, ağ məhsullar, video sistemləri və s. üçün uyğundur.
-20℃-dən +70℃-ə qədər temperaturda və -30℃-dən +80℃-ə qədər saxlama temperaturunda işləyə bilər.