| Ekran Növü | IPS-TFT-LCD |
| Brend adı | HİKMƏTLƏRƏ GÖRÜNÜŞ |
| Ölçü | 2.76 düym |
| Piksellər | 480×480 Nöqtələr |
| Baxış istiqaməti | IPS/Pulsuz |
| Aktiv Sahə (AA) | 70.13×70.13 mm |
| Panel Ölçüsü | 73.03 ×76.48 ×2.35 mm |
| Rəng tənzimləməsi | RGB Şaquli Zolaq |
| Rəng | 262K |
| Parlaqlıq | 450 (Min)cd/m² |
| İnterfeys | MIPI |
| Pin Nömrəsi | 15 |
| Sürücü IC | ST7701S |
| Arxa işıq növü | 4 ədəd CHIP-WHITE LED |
| Gərginlik | 3.0~3.6 V |
| Çəki | TBD |
| Əməliyyat temperaturu | -20 ~ +70 °C |
| Saxlama temperaturu | -30 ~ +80°C |
TFT276B009, 480x480 piksel qətnaməli, 2,76 düym diametrli ekrana malik dairəvi IPS TFT-LCD ekrandır. Bu dəyirmi TFT ekran, MIPI interfeysi vasitəsilə əlaqə qura bilən ST7701S drayver IC ilə qurulmuş IPS TFT-LCD panelindən ibarətdir.
TFT276B009, daha yüksək kontrast, ekran və ya piksel söndürüldükdə əsl qara fon və daha geniş baxış bucağına malik IPS (müstəvidə keçid) panelidir. Sol:85 / Sağ:85 / Yuxarı:85 / Aşağı:85 dərəcə (tipik), kontrast nisbəti 1200:1 (tipik dəyər), parlaqlıq 450 cd/m² (tipik dəyər) üstünlüklərinə malikdir.
LCM-in enerji təchizatı gərginliyi 3.0V-dan 3.6V-a qədərdir, tipik dəyəri 3.3V-dir. Ekran modulu kompakt cihazlar, geyilə bilən cihazlar, ev avtomatlaşdırma məhsulları, ağ məhsullar, video sistemləri və s. üçün uyğundur. -20℃-dan + 70℃-a qədər temperaturda və -30℃-dan +80℃-a qədər saxlama temperaturunda işləyə bilər.
TFT276B009-da sensor panel yoxdur, bu da daha təmiz və minimalist dizayna səbəb olur. Bu xüsusiyyət onu yüksək keyfiyyətli ekran təcrübəsi təmin edərkən toxunma funksiyası tələb etməyən tətbiqlər üçün xüsusilə uyğun edir.
Bütün ekran ehtiyaclarınız üçün mükəmməl həll olan inqilabi 2.76 düymlük kiçik ölçülü dairəvi 480×480 nöqtəlik TFT LCD ekran modulu ekranını təqdim edirik. Kompakt ölçüsü və yüksək qətnaməli ekranı ilə modul müxtəlif tətbiqlər üçün əla baxış təcrübəsi təmin edir.
Bu TFT LCD ekran modulu ekranı, diametri 2,76 düym olan dairəvi dizayna malikdir və bu da onu məhdud yer tutan cihazlar üçün ideal edir. Kiçik ölçüsünə baxmayaraq, aydın və kəskin görüntülər təmin edən 480 × 480 nöqtəlik yüksək qətnaməli ekrana malikdir. İstər ağıllı saat, istər ağıllı ev cihazı, istərsə də hər hansı digər kompakt elektron məhsul dizayn edirsinizsə, bu modul heyrətamiz vizual performans təqdim edərkən dizaynınıza mükəmməl uyğunlaşacaq.
Bu modul parlaq rənglər, kəskin kontrast və əla baxış bucaqları təmin etmək üçün qabaqcıl TFT LCD texnologiyasından istifadə edir. İstər qapalı məkanda, istərsə də açıq havada olmağınızdan asılı olmayaraq, ekran aydın görünür və istənilən mühitdə rahat istifadəçi təcrübəsini təmin edir. Modul həmçinin kapasitiv toxunma funksiyasını özündə birləşdirir və istifadəçilərə ekranla asanlıqla qarşılıqlı əlaqə qurmağa imkan verir.
Bu modul təkcə əla vizual performans təmin etməklə yanaşı, həm də çox yönlüdür və istənilən sistemə inteqrasiyası asandır. Həm təcrübəli, həm də təcrübəsiz tərtibatçılar üçün uyğun olan sadə bir "qoş və işlə" dizaynına malikdir. Modul müxtəlif mikrokontrollerlərlə uyğundur və mövcud sistem arxitekturanıza sorunsuz şəkildə inteqrasiya edilə bilər.
Bundan əlavə, 2,76 düymlük kiçik ölçülü dairəvi 480×480 nöqtəli TFT LCD ekran modulu ekranı əla davamlılığa və etibarlılığa malikdir. Sərt iş şəraitinə davam gətirə və uzun ömür təmin edə bilir, məhsulunuzun daha uzun müddət funksional və vizual cəlbedici qalmasını təmin edir.
Xülasə, 2.76 düymlük kiçik ölçülü dairəvi 480×480 nöqtəlik TFT LCD ekran modulu ekranı yüksək qətnaməli ekran tələb edən kompakt elektron cihazlar üçün mükəmməl seçimdir. Kiçik ölçüsü, qabaqcıl texnologiyası, çox yönlülüyü və davamlılığı onu dizaynerlər və inkişaf etdiricilər üçün əla seçim edir. Bu xüsusi modul ilə məhsulunuzun vizual təcrübəsini artırın.